Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kitűző készítő gép vásárlás?

Kitűző készítő gép vásárlás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy kitűző készítő gépet! Csak itthora kéne, szóval lehet használt is. Arra gondoltam, így olyanok lehetnek, amilyet csak akarok. Hol tudnék a kitűzőkhőz alapanyagot venni? Kell hozzá valami más eszköz is? Mennyiért érdemes venni?

2019. jan. 13. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Kereső:

[link]

első találat:

[link]

minden szükséges eszközt árulnak.


Az alább terméknél:

[link] /71-kezi-kituzo-keszito-gephtml

a "A kitűző prés használata" fejezetnél le is írják a folyamatot:

* 80-120 g/m^2-es papírra tintasugaras nyomtatóval kinyomtatod a kívánt formát

* kivágod (sok darab esetén stancolóeszközzel)

* veszel kitűzőt:

[link] /68-kituzo-biztositotuvelhtml

* és összepréseled

2019. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!


Amikre szükséged lesz: Normális kitűző szett (gép, kizárólag karos asztali vágószerszám, szerszám), jó minőségű papír (mert nagyon sok múlik rajta), egy normálisabb nyomtató. Ez alsó hangon 100.000,-Ft. Kell még ezen kívül alapanyag is, és a szoftveres hátteret még nem említettem.

A fenti linken beszerezhető minden, annyi a gond velük egyedül, hogy az utánpótlás enyhén szólva akadozik, van olyan kitűzős termékük, amire 8 hónapot is kell néha várni.

Máshol is lehet kapni, de nagyon vigyázz, mert ezerféle gyártó van, sokszor előfordulhat, hogy az anyagok nem kompatibilisek egymással. Illetve a minőségük se ugyanolyan, 5 gyártóból 2 szart készít. Először érdemes élőben megnézni és kipróbálni, különben lehet kuka az egész. A műanyag cuccokat felejtsd el mindenképpen!

Használtat gépet/szerszámot semmiképp se vegyél!


Szerintem jobban jársz, ha felkeresel egy gyártót, ha sokat rendelsz, akkor elég olcsón lehet már itthon kitűzőhöz jutni (+ az ügyes-bajos részét is elintézik helyetted).

2019. jan. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ah, annyira nem fontos, csak gondoltam milyen jó lenne olyan kitűzőket felrakni a táskámra, amit én készítettem, de ez több munka, mint képzeltem. 😅😅
2019. jan. 18. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!