Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol tudnám eladni az édesanyám...

Hol tudnám eladni az édesanyám alig használt fényterápiás polarizált eszközét?

Figyelt kérdés
Medicolux Solaris a készülék tipusa. Tudtok esetleg pest megyében vagy valahol olyan gyógyterápiás eszköz boltot ahol felvásárolnák? Előre köszi!

2019. jan. 14. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
jófogás
2019. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vásálolja fel senki, neked kell meghírdetned és eladnod. Feltéve ha megveszik , mert ezek mind csak olyan kamu valamik.
2019. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy kamu készülékek, a polarizált fény jó hatását ezer tanulmány bizonyítja.


Kérdező, a vaterára is felteheted, valamint van az Index fórumokon Bioptron lámpa topik, az a legolcsóbb megoldás, merthogy a fórumozás ingyen van.

2019. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

"a polarizált fény jó hatását ezer tanulmány bizonyítja."


De beteg igen kevés.

2019. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én még nem láttam erre semmilyen tanulmányt, se kutatási eredményeket. Nekem ezzel egy nagy gondom van, amikor azt mondják, hogy ez jó egy elfertőződött sebre pl., hát láttam erre esetet mikor pont az ellenkezője történt.
2019. jan. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel gond, én például olvasni szeretek és botfülem van, hát sosem hallgatok operát, és így teljesen hülye vagyok hozzá, de a feltaláló Fenyő Márta honlapján például itt vannak ezek:

2. Fenyő, M. (1984):

Theoretical and experimental basis of biostimulation.

Optics and Laser technology, 16, 209-215.


3. Apor, P., Fenyő, M. és Fekete, Gy.: (1985)

A miofaszciális szindrómák és kezelésük

Hungarian Review of Sports Medicine


4. Fenyő, M. Kádár, J. Borberg, K. (1987. Tanulmány)

Method for in vivo treatment of tumorous tissues on body surfaces

(A találmány megadott szabadalommá vált az Egyesült Államokban)


5. Kubasova, T., Fenyő, M. et al. (1988):

Investigations on biological effect of polarized light.

Photochemistry and Photobiology, 48, 505-509.


6. Szenci, O, Fenyő, M. et al. (1994. Állatorvostudományi Egyetem, Kutatási Jelentés):

Effect of polarized light on the morphology of spontaneous tumors in dogs through extracorporal exposure of their blood.


7. Fenyő, M., Lengyel, I. (1995. Tanulmány)

Report about certain biochemical ( in vitro) effects of the polarised light treatment (Research Report)


8. Kubasova, T., Fenyő, M. et al. (1995):

Effect of visible light on some cellular and immune parameters.

Immunology and Cell Biology, 73, 239-244.


9. Fenyő, M., Mandl, J., Falus, A. (2002):

Opposite effect of linearly polarized light on biosynthesis of Interleukin-6 in a human B lymphoid cell line and peripheral human monocytes.

Cell Biology International, 26, 265-269.


10. Fenyő, M. Szita, G. Bartyik, J. . . (2008)

Effect of Polarized Light Treatment on Milk Production and Milk Somatic Cell Count of Cows

Acta Veterinaria Brno, 77 (157-161)



11. Falus A, Fenyő M, Eder K, Madarasi A (2011)

Genome-wide gene expression study indicates the anti-inflammatory effect of polarized light in recurrent childhood respiratory disease. Inflamm Res. 2011 Oct;60(10):965-972


12. Falus A, Fenyő M, Éder K, Madarasi A (2011)

A polarizált fény epigenetikai tényezői a gyulladásgátlásban; teljesgenom-szintű expressziós analízis gyermekkori visszatérő légúti megbetegedésekben. Orvosi Hetilap 2011/152. évf.(27):1492-1499

2019. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

5.

A fertőzött sebet először meg kell tisztítani és fertőtleníteni, csak utána szabad a lámpával kezelni. A fényterápiás készülékek (nekem Bioptron van) nemcsak sebek kezelésére hanem pl. fájó ízületek kezelésére is alkalmasak

2019. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Eladó még a lámpa?
2023. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a baj itt, hogy oktalan tanyasiként idejön, és még büszke is rá, hogy tökéletesen tudatlan, majd 4 év alatt a forrásokat megköszönni se jut eszébe.
2023. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!