Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy 8.7kW összteljesítményű...

Egy 8.7kW összteljesítményű elektromos tűzhelyet be lehet kötni egy C20-as kismegszakítóval védett hálózatra?

Figyelt kérdés
Van egy sejtésem, hogy nem javasolt, de egy villanyszerelő bekötné-e? Mert ugye a garancia csak akkor érvényes, ha szakember köti be, de ha hálózatbővítés nélkül nem csinálja meg akkor inkább nem venném meg a tűzhelyet.

2019. jan. 19. 16:46
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én pont ebbe a szarba léptem bele. Nekem is csak egy fázisom van, és mikor megvettem a tűzhelyt, és olvasom a bekötési útmutatót, akkor látom csak, hogy kell bekötni 3 illetve 2 fázis esetén. Egy fázisról nem írtak. Most itt állok és azon tanakodom, hogy visszaküldjem-e, vagy megpróbáljam rákötni? Nálam nem probléma a teljesítmény és a kiépítés, csak az, hogy működik-e vagy kapásból elrontom a készüléket bekapcsoláskor? Úgy gondolnám, hogy max nem fog működni, hisz ugyanaz az egy fázis között nincs feszültség-különbség. De félek, hogy ha elrontom, akkor még vissza sem küldhetem...
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!