Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Attól adhat ki hangos búgó...

Attól adhat ki hangos búgó hangot a mosogatógépünk ha nincs teljesen vízszintes helyen?

Figyelt kérdés

Olyan hangot ad ki mint ha valaki mély hangon azt mondaná hogy úúúúúhhhhh...


Minden mosogatáskor csinálja általában 1-2 és vagy 4-5 másodpercig aztán egy darabig nem. Egy mosogatás alatt kb 5-10 alkalommal. De tegnap mikor elkezdte nem hagyta abba, már kínomban nem tudtam mit csinálni, megdöntöttem befelé egy kicsit, erre abbahagyta. Visszaengedtem és szinte egyből folytatta. Aztán kicsit később magától abbahagyta.



2019. jan. 23. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor szintezd ki és meglátod hogy jó lesz.
2019. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

lehet a szivattyúja nem tudta rendesen szívni a vizet, mert nem pont ellentétesen volt döntve mint ahol a szivattyú van.


szerintem a használatiban le van írva, hogy vizszintesen kell elhelyezni.

2019. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!