Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hamar tönkremennek az olcsóbb...

Hamar tönkremennek az olcsóbb kenyérpirítók?

Figyelt kérdés

Meghalok egy pirítós kenyérért , reggeli el uzsinak imádtam régen. Tervezek venni az albérletbe de , te yleg csak a legolcsóbbat tudom megvenni, csóró vagyok. Tehát...3500èrt szemezgetnek egy hausmeserrel. De félek hogy nem véletlenül ilyen olcsó..

Esetleg tapasztalatok?



#Kenyèrpirító #hausmeiser
2019. jan. 25. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Az egy dolog, de még meg is égetik vagy csak simán kiszárítják.
2019. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Vedd meg nyugodtan. A kenyérpirítókban kevés olyan dolog van ami elromolhat. Ha kibírja az 1 év jótállást, akkor a további 30 évet is kibírja.
2019. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek egyszerűek mint a faék, nem nagyon van mi tönkremenni bennük.

Ugyanúgy gagyi kínai mindegyik, az mindegy hogy mi van ráírva.

2019. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barnabas333 ***** válasza:
Én vettem egy olcsó conceptet és csak 3évig bírta... Mondjuk előtte is noname volt, az meg 10évig, de azt az asszony ledobta azért ment tönkre. Most egy olcsóbb boscht fogok venni...
2021. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!