Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Pécsett, tanúsítványt kiállító...

Pécsett, tanúsítványt kiállító klímás/ f-gáz szerelő van?

Figyelt kérdés

Rendeltem klímát, a márkaszervíznek kellett volna küldenie mailben egy tanúsítványt amit a boltnak vissza küldve kiküldik a klímát és a megjelölt szervíz beszereli...elvileg.

Gyakorlatban áll a dolog , és maszek szervíz 40ezerért hozatna alpinistát a szereléshez.

Tanács/ötlet?



2019. márc. 2. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ez két külön dolog.

A márkaszerviz mennyiért vállalta (volna) a szerelést?

Vagy tudta, hogy csak alpintechnikával szerelhető?

Ha igen, akkor neki is alpinszerelőt kéne felkérni.

Éa akkor a további kérdés: minden garancia előfeltétele a rendszeres karbantartás.

Valószínűleg az is csak alpintechnikával oldható meg.

2019. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A márkaszervíz még nem is jelzett semmit, felém semmivel kapcsolatban pedig márkaszervizes opciót választottam a rendelésnél a tanúsítványt/telepítést illetően.


Nem tudom hogyan megy, de szerintem megoldható alpinista nélkül (oldalfal vagy ablak alá) van erkély is, csak pont nem abba a helyiségbe akarjuk ahol erkély van, az átcsövezés meg elég csúnya lenne ha átmenne a fél lakáson.

2019. márc. 2. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"az átcsövezés meg elég csúnya lenne ha átmenne a fél lakáson."

Meg lehet oldani szépen is.

Panel lakás?

2019. márc. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, tégla.
2019. márc. 2. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor semmi gond. Bevésik hipp-hopp.
2019. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az hogy kiválaísztod opcióba hogy márkaszerviz az egy dolog. Amúgy milyen márka, típus?


Előbb fel kell mérni és az aktuális helyzetre mondják az árat x anyag y munkadíj egyéb felárak mint alpin és kosarasemelő ezek mind pluszköltség. Nem is értem miért nem lett ez felmérve. A bevésést általában 6000 ért szokták csinálni méterenként ez is plusz mert az alap a normal falonkívüli mód. Drága mulatság lehet ez így, nálunk most 70-ből jött ki a szerelés.

2019. márc. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!