Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Egy lakás teljes háztartási...

Egy lakás teljes háztartási gépezetének megvásárlása mekkora összeg kb?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk mindenből normálisat akar az ember. Hűtő, gáztűzhely, mikró, kávéfőző, mosógép. Normális márkák, semmi flanc.

2019. jún. 26. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
A normális igen tág kategória, de a elgeygszerübb, ha a neten végignézed, mennyibe kerülnek a szerinted átlagos gépek.
2019. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már megnéztem, csak kíváncsi voltam az itteni kommentekre :)


Pl beko, indeseit, ilyen alap belépő szintűekből ~300k.


Pl bosch-sal LG-vel olyan 500-600k :D

2019. jún. 26. 16:26
 3/8 Szirty ***** válasza:

Felírod magadnak mi kell.

Megnézed azokból melyik gyártmányt/típust szeretnéd.

Megnézed melyiknek mennyi az ára, felírod és összeadod az árakat.

Megkapod mennyibe kerül. Hogyhogy ezt meg kellett kérdezni itt?

2019. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Már megnéztem, csak kíváncsi voltam az itteni kommentekre :)"

Arra, hogy mi a te lakásod amit nem ismerünk, nem tudjuk mit raknál bele, és mennyit, szóval mivel és menyiért rendeznénk be?

98 ezeért a jófogásról, használt cuccokkal, semmi flanc.

2019. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nevetni fogsz, de pont használtan tervezem megvenni a dolgokat, a hűtő kivételével :)
2019. jún. 26. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem nevetek, a hűtő kivételével én is ott vettem mindent.
2019. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Maxitabi ***** válasza:
Tesómék új házába ajándékba vettünk -a mosó és szárítógép kivételével-konyhai gépeket. AEG beépíthető mosogatógép, indukciós lap, sütő, mikró, sima kombinált hűtő (nem beépített) és Cata elszívó. Nem alapgépek, 5 év gyári garancia volt rájuk akkor spéci - kedvezménnyel (mennyiség) 750.000 Ft volt....
2019. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi számít "teljes háztartási gépezetnek" számodra?

Mi tavaly újítottunk fel mindent a lakásban, csak a konyha gépesítése (mosógép, mosogatógép, beépített mikró, hűtő, sütő, főzőlap) majdnem 1 millió volt. Viszont ezek nagy része már felső/felső-közép kategóriás Bosch és Electrolux cucc, 10 év garikkal (inverteres mosogép és mosogatógép, viszonylag ritkán romlik el eleve, kop-kop-kop).

Szerintem kb 4-500ezertől a csillagos égig be lehet lőni a "teljes gépezet" megvásárlását.

2019. jún. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!