Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Te ismertél olyan személyt,...

Te ismertél olyan személyt, akinek bevált a mobil klíma?

Figyelt kérdés

Mindenütt lehúzzák főleg a hangos működése miatt.

Valamit valamiért?



2019. júl. 2. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet, jó magam. Nekem bevált a mobil klima.
2019. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 My János 1926 válasza:
Nekem is bevált , egy szobában tökéletes
2019. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem olyan hatékony, mint egy split klíma, de ha nem akarsz jégvermet, akkor teljesen jó, ha eltudod vezetni. Nálam is mobil klíma van, nincs annyira meleg bent, de nagyon fülledt az idő, erre nagyon jó a mobil klíma, mert rengeteg vizet kiszed a levegőből, viszont 25 foknál nagyon nem érdemes vele kevesebbet előállítani, mert romlik a hatásfoka. De szerintem a legtöbb esetben elég lehet bőven, ha nem extrém rosszul szigetelt, 40 fokos lakásban laksz, s a szerelés árából, amit a splitre kellene költeni, lehet még egy mobil klímát venni, persze használtan. Nézd meg ezt a videót. https://www.youtube.com/watch?v=vKqvNvQwV7E
2019. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, a páratartalom is rengeteget számít.

26 fok is teljesen kellemes hőérzetet biztosít, ha 50 fok körül vagy alatt van a páratartalom.

2019. júl. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!