Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki probalta? Hasznalja?...

Valaki probalta? Hasznalja? Bevalt vagy folosleges?

Figyelt kérdés
Az interneten arulnak olyan uleshuzatot ami tud futeni es huteni!! is, sajnos az automba nincs klima, de szerintem sokat segitene nyaron ha az ules amibe ulok hideg lenne, barmifele velemenyt es tapasztalatot meghallgatok, elore is koszi a valaszt!

2017. márc. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
tapasztalat az nincs mivel inkább az ablakon szórnám ki az árát. azok a hűtő cuccok érnek valamit amit használat előtt a fagyasztóba kell rakni de ezekből üléshuzat nem biztos hogy van
2017. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem módfelett megdobná a fogyasztást.
2017. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 veterán vas ***** válasza:

Felhevült testnél, nem a legideálisabb megoldás, a derék és az alsó fertály hűtése.

Meglehetősen aranyér- ill. lumbágó-gyanús" szituáció. ;)

2017. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a szivargyújtós kellék miért dobná meg a fogyasztást? szerintem lehet állítani a fokozatot, nyílván nem akarok jéghidegre ülni, köszi nektek is a választ!
2017. márc. 5. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért miért dobná meg a fogyasztást? Gondolod, hogy az autó csak úgy jókedvében termeli az áramot? Amit elhasználsz az aksiból, azt pótolnia kell, s az bizony meglátszik a fogyasztáson. Nyilván nem annyira, mintha a klímát járatnád, bár ebben sem vagyok biztos.
2017. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az autó alapból tölti az akksit, nem hiszem hogy nem tudná visszatermelni ezt a kevés töbletet, 12v nem nagy falat
2017. márc. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!