Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Büdös a mosógép ellen? (többi...

Büdös a mosógép ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés
A problémám az lenne,hogy a mosogépem nagyon büdös. Próbáltam már trisózni,ecetezni,mindenhol kitakaritani de mégsem múlik a büdös pocsolya szag. Mindig szellőztetem a gépet direkt hogy ne fülledjen be. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Mit lehetne tenni? A ruhák undorito szagúak,már egy ideje inkább a kezemet használom a ruhak mosására de erre meg ne. mindig van idő,meg mégis ott a gép. Esetleg valami olyan tisztítószert tudtok ami tudna segíteni a problémán? Nem olyan régi gép maximum 3-4 éves,elől töltős mosógépről van szó. A valaszokat köszönöm!
2019. júl. 15. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy valahogy víz marad a gépben és az poshad be. Ez lehet pl rossz vízpumpa, eldugult kifolyócső vagy teljesen eldugult szűrő. (biztos lehet más oka is, de nekem elsőre ez ugrik be)
2019. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívjál ki egy szerelőt! Rögtön megoldódik! Nyilván belül van a hiba, egy mosógépet nem kell külön tisztogatni, mert folyamatosan amúgy is azt csinálja.
2019. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van a gépben tisztító program, indítsd el, azonnal megszűnik a probléma. Velünk múlt héten volt ez (2 hónapos a gép), a tisztítás óta semmi szag.
2019. júl. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Max. hőfokon, főzőmosástól ki kellene pusztulni a baktériumoknak.

Viszont a csatornaszag akkor is visszajöhet, nekem is volt ilyen, de attól nem lesz büdös a ruha, szerintem.

Van egy bűzelzáró szifon, ahol a falba megy a szennyvíz, abban egy golyó, aminek le kell esni (vagy létezik rugós is), így zárja el a csatornaszagot.

Nekem a "golyóm" felakadt, szorulása volt, így a bűz visszajött.

Noha van egy légzáró vízmennyiség a mosógép aljában is, de ha az kimegy vagy elpárolog egy idő után, akkor ott a bűz is átjöhet.

2019. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bizonyára mindenki ismeri, de egy linken már ne múljon:

[link]

2019. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Valószínűleg inkább a szerelőre bizom akkor ha én tehetetlen vagyok.
2019. júl. 15. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:
A törmelékszűrőt tisztítod rendszeresen?
2019. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen azt is rendszeresen tisztitom
2019. júl. 15. 17:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor ha már meguntad a kinlodast mosd ki a lefolyó csövet. Legyen víz a gépben leakadsztod a lefolyorol bele egy lavorba. Utogesd a csövet és jön belőle majd a trutyi.


Ezt ismételheted úgy is hogy kozben valaki slagozza be a vizet a mosószer adagolón. Sokat segít.

2019. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez valami új szuperhős képregény?
2019. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!