Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosógép alján megmaradt víz...

Mosógép alján megmaradt víz bebüdösödése ellen valami ötlet?

Figyelt kérdés

Csak ketten vagyunk így nagyon ritka ha hetente 2x kell mosni. Akkor is inkább 1,5 hét alatt gyűlik össze 2 adag szennyes. Így a kb. 1hét alatt az a minimális vízmennyiség amit a gép nem tud kinyomni magából bebüdösödik a gépbe. Pedig nyitva van mosástól mosásig mindig.

Féltöltettel nem szeretek mosni, már csak azért sem mert úgy van megoldva a gépemnél ez a funkció, hogy enyhén szennyezett ruha vagy féltöltet. Meg ugye attól, hogy fél töltet még kb. vízből, de ármaból meg tuti annyi megy el, mintha teli rakom. Ráadásul így legalább 2x kéne mosni hetente, az már dupla költség.


2010. márc. 25. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan milyen géped van, a miénken (Whirlpool) van lent egy kerek nyílás, amit ha kinyitunk, kifolyik a benne lévő víz. Ott le tudjátok mindig engedni a benne maradt vizet, és nem büdösödik be.
2010. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha víz marad a dob alján a férjem szokta kipucolni a csapdát,ami lent kell hogy legyen a gép elején.Ott gyűjti össze a ruha szöszt,nálunk volt már benne 20.-os ami miatt nem engedte le teljesen a vizet,kicsi mindig maradt.Érdemes tisztitani ,így nem büdösödik,meghát akkor azt újra járatja a gépben nem?
2010. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felültőltős Electrolux, azt a tisztító nyílást tudom melyik. Akkor csak azt kéne megint szétszedni és kitakarítani?

Köszi!

2010. márc. 26. 17:45
 4/6 anonim válasza:
Nálunk is ez volt a baj + beleesett vmi a gépbe, ami berozsdásodott és összefogta a ruhákat. A szerelő ajánlotta, hogy ha bebüdösödik a gép üresen mossuk át és öntsünk bele 1-2 üveg ecetet. Kiváló!!!
2010. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi szépen, kipróbálom! Főleg, hogy azóta kitakarítottam ott ahol az előted szólók ajánlották, de szinte semmi...enyhény nyálkás valami, de minimális. Nem régi a gép és már volt is takarítva, akkor sem volt több.
2010. márc. 29. 16:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Mégis csak meggondolom ezt a tömény esetes dolgot. Elvégre az ecet az csak sav...mit mar majd szét a gépemben?
2010. márc. 29. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!