Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kombinált tűzhely sütő ajtó...

Kombinált tűzhely sütő ajtó szigetelését mi határozza meg?

Figyelt kérdés
Móra gáztűzhelyt kaptam elég régi típusút melynek az elektromos sütőajtó tömítésének 3/4 része hiányzott ! Kérdésem az mi a jelentősége ha 3 oldalú vagy 4 oldalú a tömítés! Ahogy látom eredetileg 3 oldalú volt de csak 4 oldalút kaptam -a sarkain lévő horgokkal szépen feltudtam tenni ! Kérdés van -e káros hatása ha mind a 4 oldalt leszigetelt az ajtó (gondolok itt sütésnél nem -e károsít ha a gőz csak hátul(felül) egy kicsi lyukon tud távozni? Nagyon kérem ha lehetséges szakember válaszát várnám !! Ha kell esetleg le vágjam az alsó tömítést vagy használhatom így is meghibásodás nélkül és főleg a tésztára nincs rossz hatással (piskóta azt mondták azért nem megy fel mert nagyon zárt és a gőz nem tud távozni ! Előre is köszönöm a szakmai választ !

2019. júl. 21. 21:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Erről a kombinált tűzhelyről lenne szó !! [link]
2019. júl. 21. 21:37
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi a különbség sütés szempontjából ha a villanysütőajtó mind a 4 oldalán van szigetelés vagy csak a 3 oldalán van felül és két oldalt alól nincs ??!
2019. aug. 31. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!