Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mobil split klímát érdemes venni?

Mobil split klímát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Láttam vannak kültéri megoldású mobil klímák, ami nagyon meglepett. Használtan is viszonylag elfogadható árban vannak, ahogy néztem. Igazából, ha egy helyiséget kellene hűteni, akkor lehet rendes splitet vennék, de akarok a 14 éves gyerkőc hálószobájába is, illetve a nappaliba, illetve a másik hálóba is. Sajnos erre felé normális klímás sincsen, én meg valahogy nem akarok klimánként 60 ezreket a beszerelésért fizetni, aztán lehet elrontja, abból a pénzből kijön még egy mobil klíma. Tudom az inverteres fix klímával fűteni is tudnék, de szerencsére olcsóbban kapom a fát, szóval nem lényeges. Amúgy jókat hallok róluk, de oka kell, hogy legyen annak, hogy nem terjedt el.
2019. júl. 22. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:

"Amúgy jókat hallok róluk, de oka kell, hogy legyen annak, hogy nem terjedt el."

Ha neked megfelel, vedd meg.

Ha akarnál, ahogy írtad, már vettél volna split klímát, ezért nem is értem miért ez a kérdés. Önigazolás?

Szép csöndben is megoldhatod, nem kell tesztelni a dolgot hogy mit szólunk hozzá.

Nekem a két 3,5 kw-os split beszerelve majdnem fél milla volt. De ennek ellenére sem cserélném el csőkígyókra a szobán keresztül.

2019. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!