Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik felsőkategóriás mobil...

Melyik felsőkategóriás mobil telefon kamrája jobb a Huawei vagy a Samsungèrt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 23. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak p20prója van, nekem s10+om. Nyaralásnál együtt fotóztunk. A huaweien általában szebbek a színek, a samsungon élesebbek a képek, különösen nagyobb látószögnél messze nyert a samsung, közeliben meg inkább a H. Persze ez csak az automata mód. :)

Prof módban szerintem a huawei jobb lehet a leica miatt.

2019. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mobilaréna tesztfotókat nézve úgy vettem észre, hogy a Samsungok kamerája már nem annyira jó, mint régen volt, viszont egy Huawei P30/P30 Pro kamerája még pixelesen nézve is nagyon szép képeket csinál!
2019. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Sem a Huaweib sem a Samsung nem egy telefontípusb hanem egy-egy gyártób fejenként több tucat, egymástól eltérő paraméterekkel rendelkező termékkel.

Konkrét típusokat össze lehet hasonlítani (kamerák esetében célszerűa dxomark-on körülnézni)...

2019. júl. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!