Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon választásban tudnátok...

Telefon választásban tudnátok segíteni? Az alábbi 4 a „potenciális jelölt”.

Figyelt kérdés

Szóval nézegettem az ár-érték arányokat, a tulajdonságokat, de nekem nem mond sokat az adatok fele😅

Szóval a 4 telefon:

1.Samsung Galaxy A40

2.Samsung Galaxy A50

3.Samsung Galaxy A70

4.Huawei p20 Lite


Árukeresőn hasonlítottam össze:

[link]


Bármelyik telefonnal kapcsolatban szívesen olvasnék tapasztalatot, vagy javaslatot egy jobban hozzáértő embertől. Illetve ha tudtok jobb ár-érték arányban mondani másik modellt, ne tartsátok magatokban!🤗 A fő szempontom a képernyő felbontása, a hangzás, a fényképek és a gyorsaság.


Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!



2019. júl. 23. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Én se vagyok akkora szakértő, de próbálok segíteni. :)

Igazából amelyik telefonokat felsoroltad, azok ár-érték arányban mind jók. Csak ugye árban vannak azért köztük különbségek.


Samsung Galaxy A70. Személyes tapasztalatom is van a telefonnal. Igazából tényleg remek telefon, szép kijelző, gyors. 6 GB RAM, 128 GB tárhely, 4500 mAh akksi és ugye 100 ezer körül mozog. Viszont, személyes tapasztalat alapján mondom, hogy a kamerája nem a legjobb. Nem azt mondom, hogy rossz, de akinek nagyon fontos a fényképezés, annak ez nem lesz elég. De ilyen árban van még kb. a Xiaomi Mi 9T, illetve a Xiaomi MI 9 SE. Annyi az egész, hogy rosszabb az akksijuk mint a Samsungnak. Viszont kamerában mindkettő veri szerintem az A70-et. Habár ugye konkrétan nem írtad, hogy milyen árban keresel, de drágábban, jó kamerával rendelkező telefon pl. a Xiaomi MI 9, Huawei P20 Pro (ennek tudom, hogy jó a hangzása is).


Akkor az egy picivel olcsóbb árkategória a Samsung Galaxy A50. Nyilván gyengébb mint az A70, pl. RAM-ban, és akkumulátorban. (4 GB RAM, 4000 mAh) Viszont ugye ezt már 80-90 ezerért is megkaphatod. Viszont hasonló árban, a Xiaomi MI 9 SE jobban megéri szerintem.


A Samsung Galaxy A40, és a Huawei P20 Lite árkategóriájában ott van még a Xiaomi Redmi Note 7. De igazából ha a kamerát nézzük, akkor nem tudom, hogy melyik érné meg jobban. Mármint, a Huawei P20 Lite, az tudom, hogy azért az árért viszonylag jó kamerával rendelkezik, de hozzáképest nem tudom, hogy hol van a másik kettőnek a kamerája.


Mindenesetre, szerintem az lenne a legjobb, ha mindegyikről néznél kamerateszteket. Mindenesetre, amiket fent írtam, azok szerintem mind jók, csak ugye attól függ milyen árban keresel főként. :)

2019. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Galaxy A70 egyértelműen a legjobb közülük, árához képest sokat tud, nagyon szuper, én is ilyet fogok venni!
2019. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te már legakább eljutottál odáig, hogy Android legyen. Nekem most van egy Androidosom, és egy iphonom. Így ismerem, használom mind a két fajtát, de mindenképpen újabbat szeretnék. Csak még azt nem tudtam eldönteni, milyent, a kettő közül.
2019. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Androidosat inkább, abból a legtöbbnek legalább bővíthető a memóriája, úgyis mostanában pár kérdés erre vonatkozott, hogy "iPhone memóriája betelt, mit tegyek?"
2019. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!