Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone előfizetés?

Vodafone előfizetés?

Figyelt kérdés

Már egy ideje feltöltőkártyás vagyok a Vodanál.Most néztem,hogy a Go Basic előfizetés nagyon jó lenne számomra.Valaki akinek esetleg ilyen előfizetése megéri tényleg?

És lehet részletre THM nélkül telefont is venni így abban is gondolkozom.

Ne nézzetek hülyének kérlek ez lesz az első előfizetésem és mivel még tanulok így fontos lenne az is,hogy mégis mennyibe kerül és hogy ne nagyon változzanak az árak.

Volt egy ismerősöm,akinek egyik pillanatról a másikra dupla havidíjat kellett fizetnie.Mivel magamnak fizetném így jó lenne tudni,hogy a Vodafone szokott ilyet csinálni?

Vagy ha nem forgalmazom túl ami az előfizetésemben van akkor fixen annyi marad az összeg ?Illetve a telefonnak a részlete is ? Mert pár ezerrel több is beleférne,de a duplája semmiképpen.

Beszéltem már vodas ügyintézővel,de érdekelnének tapasztalatok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. júl. 24. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy ismerősöm,akinek egyik pillanatról a másikra dupla havidíjat kellett fizetnie"

Ott valami hiányzik a történetből, amiről kussolt az ismerősöd.

2019. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hmmm...lehet benne valami,de ha rendesen fizetem és THM nélküli a telefon havidíja akkor nem emelkedik csak úgy meg ugye ?
2019. júl. 24. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!