Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha visszaállítom a gyári...

Ha visszaállítom a gyári beállításokat telefonon, akkor a szoftver is gyári lesz?

Figyelt kérdés

Nemrég csináltam meg a szoftverfrissítést, de borzalmas, rettenetesen belassult tőle a telefonom és szinte 5%-onként merül. Ha visszaállítom a gyári beállításokat akkor visszaáll a szoftver is?

Illetve ha nem, akkor tudna segíteni valaki hogy hogyan állítsam vissza az előző szoftvert?

Köszönöm előre is a segítséget.:)



2019. júl. 25. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyártó (ez esetben a Samsung) minden telonál maximál egy android verzió lépést. Ha gyárilag ujonnan mondjuk 5.0 volt és menetközben fel tudtad frissiteni mondjuk 6.1-re és ott megállt, vagyis a készülék nem frissithető további nagyobb verzióra, akkor ha visszaállitod gyárira, mindig a legmagasabbra (példánál maradva 6,1) állítja vissza. Vagyis az android szoftvered nem áll vissza
2019. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kár :( köszönöm szépen!
2019. júl. 27. 10:21
 13/13 A kérdező kommentje:
Update: csináltam egy factory resetet, nem töltöttem vissza minden alkalmazást, töröltem pár száz képet, az animációkat is kikapcsoltam, és most már egyáltalán nem lassú! Az akksi ugyanolyan egyelőre, bár játéknál jobban merül (bár ez várható volt). Illetve a betűtípust is békén hagytam:)
2019. júl. 29. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!