Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hallottatok már ilyenről?...

Hallottatok már ilyenről? Tényleg kuka?

Figyelt kérdés

Anyu kapott egy Archos Acces 70 típusú tabletet szülinapjára. Már idősebb, nem tudom, miket művelt vele, de alig 1 éves tablet egyszercsak nem töltött. Kapott hozzá kb. 2 hete egy kínából rendelt tokot is, hogy könnyebben kezelje. Azóta abban volt. Szóval nem töltött. Amikor mentem hozzá, nézem, hogy a tablet széle fél mm-nyire fel van nyílva. Levettem a hátulját, és az akksi, ami ilyen fene tudja, milyen anyaggal (mint egy vastag alufólia) volt bevonva, totál fel van púposodva. Én ilyet még életemben nem láttam. Ráadásul én is nő vagyok, nem értek hozzá. Próbáltam visszapattintani a helyére, erre betört a kijelző. Faca. Ismerős mondta, hogy túlmelegedett az akksi, és ez kuka.

Nem a legolcsóbb tablet, 23 ezer forint volt. Tényleg nem lehet kapni a tabletekbe másik akksit? Vagy próbáljam meg azért? Addig nem megyek szervízbe, míg nem írtok tutit, aki ért is hozzá.

Nagyon megköszönném.



2019. júl. 25. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A meglepetés azért ért, mert ilyen akksit még sosem láttam. Tisztában vagyok vele, hogy kb. 1-2 évre gyártják a telefonokat, meg a mobilokat, mosógépeket, mikrókat, stb.

De írok egy ellenpéldát is, amin sokan meglepődtök: Azért nem használta ezt a tabletet sokat, mert az unokájától "megörökölt" egy Iphone S4-es telefont, ami ha jól számolom, kb. 5 éves már, és még mindig működik. Pedig azt aztán minden áldott nap nyomkodja. Kész csoda, mert a legdrágább telefonok sem tartanak ki ennyi évig. Kíváncsi lennék, kinek működik még S4-ese. Szerintem senkinek.

Mindegy, ezt csak érdekességképp írtam, pont azért vettem anyámnak szülinapjára ezt a tabletet, hogy ne az ájfont nyúzza, de mivel mint írtam, idős, 74 éves, azt tanulta meg kezelni.

Mindegy, én akkor is sajnálom, hogy alig használt tablet akksija fogja magát és felmondja a szolgálatot.

2019. júl. 25. 15:14
 12/16 A kérdező kommentje:
*tableteket akartam írni, nem kétszer is telefont. Ez csak részletkérdés, csak gondoltam, kijavítom, mert írni tudok, csak a számítástecnikához nem értek. Mondjuk ahhoz nagyon nem.:) Ezért kérdeztelek benneteket.
2019. júl. 25. 15:17
 13/16 Szirty ***** válasza:
100%

Igen.

Sajnos elég gyakori hogy az akkuk felpúposodnak.

2019. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De legolcsóbb legalját betétek meg ez tényleg kuka ,máskor inkább. Vegyetek kicsit drágábat és nem megy tönkre hamar,Lenovo, Huawei,Samsung .
2019. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, hogy itt nem ti voltatok a hibásak. Az akksi gyárilag rossz. Garanciában megcsinálják (ha van még. Minimum egy év jogszabályilag van ezekre.).


Másrészt pedig ilyen hulladékot az ellenségeimnek sem vennék, nemhogy egy rokonomnak... szóval ha amúgyis van alternatíva (iphone), akkor most egy ideig felejtsétek el a tablet témát.

Jelenleg ott kezdődik a használható kategória, hogy minimum 3GB ram legyen benne, ami 60-65 ezer forintot jelent. Újonnan persze. Használtan lehet olcsóbbakat nézni.

2019. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hasonlít az anyukám sztorijára.

89 forintért vett valahol másfél literes barac ízű innivalót.

Aztán nyavajgott hogy de sz@r íze van.

2019. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!