Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy újonnan vett...

Megéri egy újonnan vett iphone 7+ 2019ben?

Figyelt kérdés

2019. júl. 25. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha iPhone-ról van szó, akkor pont a 7+ minimum, ami megéri!
2019. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Mivel már 3 éve lett kiadva, és hardwareileg is már elavult, inkább ne vedd. Nézz hasonló árkategóriában valamilyen androidos telefont.
2019. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a 8 az ami megéri. Lassan ott tartunk, hogy X alá nem érdemes adni.
2019. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Nagyonmax 60 ezerért érné meg. De mivel 150-160-ról indul... így röhely kategória.

Vagy gyűjts újabb iphone-ra, vagy használtakat is vedd számításba, vagy android.

2019. júl. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

nekem a sima 7 es van

és jól müködik

ennyiért nem vennék ujonnan

inkább néz körül használtan

2019. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudjatok, de elnézve a válaszokat elég nagy marhaságokat írtak néhányan😃 A 7plus még most is egy szuper telefon, főleg egy átlag felhasználónak. Szerintem megéri, mivel a legújabbak nevetségesen drágák, és nem nyújtanak ennyivel többet véleményem szerint. Én még mindig arra szabazok, hogy inkább iphone, mint a többi androidos telefon.

‘Lassan ott tartunk, hogy X alá nem érdemes adni’: Miért nem érdemes? Nem mindenkinek tetszik az arcfelismerés, személy szerint nekem a touch id jobban bejött. Arról nem beszélve hogy szerintem baromság 440ezerért megvenni egy telefont mert a legújabb, ha később lemegy az ára, 1-2év múlva se lesz elavult.

2019. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6-os, azért ne szóld le az Androidot, azok között is vannak nagyon szuper telefonok!
2019. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem szólom le, mindenkinek más tetszik, tudom hogy vannak köztük is jók de nekem maga az ios rendszer jobban tetszik, ezért írtam. Nekem nem volt az androidos telefonjaimmal jó tapasztalatom.
2019. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!