Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még 2019ben iPhone...

Megéri még 2019ben iPhone 6s-t venni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 17:57
 1/2 anonim válasza:
Attól függ nekem például az van és remekül működik de ez már 3 éves. Ha azért szeretnel ilyet venni mert a többi újabb készülék drága de mindenféleképpen egy viszonylag gyors készüléket szeretnel venni akkor is csak azt tudom mondani hogy talán. Lehet ha mondjuk valami “elit” embertől megveszel egy újabb készüléket tegyük fel 8at vagy 8plust esetleg újabbat de használtan amit drága illetőnk csak maxi 1 évet használt mert ohh megjelent az új akkor nekem az kell( semmi bajom az ilyen emberekkel egyebbkent ha van pénzük és nincs másra költség akkor hajra) jobban megérné. Bár ugye itt is vannak elvek h én használtat nem használok. Jelenleg még mázlink van 6s használóknak mert nekünk is lesz IOS13 de nagy a valószínűsége h a következő frissítést már nem kapjuk meg. Így ha több évre tervezel telefont venni és fontos számodra a szoftverfrissítés akkor nem ajánlanám
2019. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már nem vennék.

6s--->7--->8/X--->Xr/S

Így jöttek sorban, azaz a 6s már egy bő 3 éves modell (ősszel lesz 4). Bár megkapja az iOS 13-at valószínűleg ez az utolsó amit megkap, plusz korántsem biztos hogy annyira gördülékeny lesz majd vele. Szerintem válassz inkább valami frissebb modellt, vagy ha nagyon véges a költségvetés, akkor gondold át, hogy nem járnál e jobban egy androidos telefonnal.

2019. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!