Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 20 vs Iphone 7?

TumTaker kérdése:

Huawei Mate 20 vs Iphone 7?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik??Elmentem diákmelóra és kapok borsos fizut.Huawei Y6 2017 telóm van jelenleg és beleszerettem a huaweibe,de egy picit vonz az iphone-n.(Nem volt még iphone-om)Szerintetek?

2019. júl. 26. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Az iPhone egy kalitka az Android szabadsága után, szóval inkább Huawei. Most már az Android is maradhat nekik, mert Trampli visszakozott.
2019. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

imádom amikor az android istenitik azzal h nyitott a rendszer

iphonon is könnyen lehet zenét felrakni , itunes segítségével csak rápakolod a lekalozkodott zenéket

bluetoothon már senki se küld át a másiknak zenét, amikor alsós voltam akkor volt ez divat ma már senki se használja

témát 10ből 1 ember állít be a telefonján , mert mindenki ezt tudja felhozni az android javára

tuti mindenki jön a számokkal hogy az antutun a mate 20 többet ért el

de felhasználói élménybe meg lehet h mégse olyan jó mint az iphone

én egy iphone 7 et használok , megvagyok vele elégedve

van egy samsungos tabletem azzal is megvagyok elégedve

5 évvel ezelötthöz képest jó lett az android de még mindig képes akadásokra

2019. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem az igenis gondot okoz, hogy bármit csak iTunes-szal lehet feltenni, mert Linuxra pl nincs. Míg Androidra simán MTP-vel felraksz bármit.

Bluetooth-on meg lehet osztani bármit, ha nem zenét, akkor egy névjegyet vagy doksit, vagy bármit. iPhone-on nem.

NFC-vel simán fizetsz Androiddal, iPhone-on nem.

És még sorolhatnám.

2019. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

“NFC-vel simán fizetsz Androiddal, iPhone-on nem“

Te idióta

2019. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha én vagyok az idióta, de érvekkel alátámasztani már nem megy, igaz?
2019. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Apple Pay szerinted mivel működik?Tájékozódj ember, mielőtt beírsz!
2019. aug. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves #6! Te pedig jobban teszed, ha beiratkozol egy illemtan kurzusra, ha már az édesanyád láthatóan nem tanított jó modorra.

Témára térve: én mate20-at ajánlanám, márcsak azért is mert sokkal újabb. Néhány kollégám is ilyet választott céges telefonnak és szuper készülék. Sokkal nagyobb, jobb minőségű kijelző, nagyobb akku, gyorstöltés, frissebb hardver, jobb kamera stb. Nem nagyon tudok az iphone mellett érvet felhozni. Én kizárólag akkor vennék iphone, ha otthon mac-et és ipad-et használnék, mert azokkal nagyon jól együttműködik. Nem mellesleg sok év android használat után valószínűleg kihullana a hajam, mire megszoknám az ios zártságát, sajátosságait.

2019. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!