Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon éri meg?

Milyen telefon éri meg?

Figyelt kérdés

Az iPhone X szériában melyik a legjobb telefon? (ár nem számít)

Vagy melyik a jobb iphone X vagy huawei p30 pro?



2019. jún. 25. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
iPhone Xs Max 512GB
2019. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha az ár tényleg nem számít, akkor ebben a szériában az 512 gigás iPhone Xs Max az abszolút legjobb, de ne lepődj meg, hogy legolcsóbban is 410 ezer Ft körül van!

És bár szerintem alapból a Huawei jobb lenne (hardver, akksi, ár), de a jelenlegi helyzetben biztosan nem vennék Huawei-t, szóval kizárásos alapon iPhone!

2019. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt még elfelejtettem megkérdezni, hogy a iphone xs maxnak vagy a Huawei p30 pronak jobb a kamerája és a kamera funkciói? Esetleg egy p30 pros és egy xs maxos tulaj eltudná mondani a funkciókat? Köszönöm a válaszokat! Szerintem neked egy 256GB-os is elég, nemtudom ez rontja a telefon minőségét, vagy miért ajánlják ennyire az 526GB-ost? A válaszokat köszönöm szépen! 😊
2019. jún. 25. 22:07
 4/11 A kérdező kommentje:
*nekem
2019. jún. 25. 22:08
 5/11 A kérdező kommentje:
*512GB
2019. jún. 25. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok. Azért írtam hozzá az 512 GB-ot, mivel az mégiscsak több hely, ami lényegesen fontos egy iPhone-nál azáltal, hogy sajnos nem bővíthető a memória! Nehogy kevés legyen a hely!

Kik mondták, hogy a 256 gigással jobban járnál?

2019. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#2 nem mondták, hogy jobban járnék vele. Csak most nekem egy 64GB-os telefonom van 3 hónapja, és még csak 30GB-ot foglalok. Azt gondoltam, hogy ez most egy iphonenál is elég, mint a Huaweien. Kamerát tartom a második legfontosabb dolognak a telefonon, az pedig inkább a Huawei p30 pro. Istenem olyan nehéz dönteni, hogy milyen legyen a telefon😩
2019. jún. 26. 00:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
És másban nem gondolkodtál esetleg? Például Samsung?
2019. jún. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, mert én inkább a Huaweit és az iphonet szeretem. De lehet, hogy egy Samsung s10+ is jó lenne. Nemtudom, hogy kibirja-e ez is legalább 4-5 évig. Eddig megvoltam elégedve a Samsungtól, bár sosem imádtam, de mindig 5-6,5 évig bírta
2019. jún. 26. 10:41
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Szeretem, amikor valaki kinézi a kapható legdrágább telefont és beírja, hogy az a legjobb.

Az 512 gigás iPhone szerintem felesleges, kivéve ha több órás 4K-s videókat akarsz csinálni, amúgy bőven elég a 64 giga is. Az Apple saját fájlrendszert használ, ami tömörített, így kevesebb helyet foglalnak a képek és videók, utóbbiakat amúgy le lehet menteni és akkor nem foglalnak tárghelyet.

Az XS max hatalmas, szerintem telefonnak már túl nagy. Nekem sima Xs van és még ezt is óriásinak érzem. De ez szubjektív.


A Huawei P30 Pro kamerában lenyomja az iPhpnet és ha megelégszel a kisebb tárhellyel, akkor jóval olcsóbb is. Cserébe android használatra vagy kárhoztatva, amit az ellenségemnek sem kívánok, de sokan szeretik...


Én a kettő közül az Apple-t ajánlanám, de ha mindenképpen android kell, akkor vaóban a P30 Pro a legjobb (szerintem).

2019. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!