Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen baja lehet? Véletlen...

Milyen baja lehet? Véletlen raterdeltem.

Figyelt kérdés

Az ágyamon felejtettem az okostelefonom, és raterdeltem véletlenül, meghajlott egy kicsit, ami nem nagyon látszik, de ez lenne a legkisebb baj. Sajnos azóta folyton magától lezar így random a kijelzo, illetve van, hogy lezar és nem is tudok velem mit csinálni, nemrég jöttem rá, hogy ilyenkor egy kicsit ranyomok a kijelzore, akkor meg jelenik minden újra. Illetve aztis elkezdtem csinálni, hogy random kiirja, hogy a telefon tulmelegedett ezért bezárt az alkalmazásokat és van hogy ki is kapcsol tulmelegedes címen, pedig nincs is meleg, mivel folyamat megy a klíma.


Nemrég vettem, 1 hónapos a telefon, nagyon vigyáztam rá pedig. Tok van rajta, uvegfolia is megjott hozzá azóta de még nem raktam rá, most feleslegesnek érzem. Oké tudom, hogy szerviz, de ha beviszem szervizbe, akkor lehet olyat kérni, hogy ne csináljak meg egybol, hanem csak vizsgálják be, hogy milyen baja van és ne csináljak meg egyből? Mert ha 60-70ezreket kellene rakoltenem, akkor inkább nem csináltatom meg, jogosítványa gyűjtök most. Szerintetek mi lehet a baja? Kijlezon nem látszik semmiféle sérülés.


2019. júl. 26. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem el azt csinálni, hanem a telefon, bocsi, elirta.
2019. júl. 26. 10:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az akksi is meghajlott, azonnal vedd ki belőle és vidd el használt elemgyűjtőbe, mert kigyulladhat (túlmelegedés miatt gyanús, hogy ez történt).
2019. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem értek annyira hozzá, hogy kivegyem.
2019. júl. 26. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle. Prohardveres szaki kiveszi belőle tízezerért a hajlást tökéketesen, utána meg add el.
2019. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egy hibás telefont mennyiért lehetne eladni? 5 ezerért? Az akksira többet költenék. Vagy szerintetek a kijlzo is azért zár le magától, mert szar az aksi? Én nem tudom nem értek hozzá.
2019. júl. 26. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Maga a képernyő is megsérülhetett.

Esetleg alkatrészként érdemes lenne.

Milyen telefon volt ez?

2019. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képernyőn semmilyen sérülés nem látszik egy karc sem, semmi. Samsung Galaxy A50
2019. júl. 26. 14:08
 8/8 Szirty ***** válasza:

"Milyen baja lehet?"


Mechanikai sérülés.

2019. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!