Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a jobb választás 2019-ben?

Figyelt kérdés
Üdv. Szeretnék tanácsot kérni hogy melyik lenne hosszabb távon (2-3 év) jobb vétel? Hua P20 pro vagy Samu a70. Én általában zene hallgatásra film/videó nézésre illetve néha egy két kép készítésére használnám elsősorban. Árban az a70 100k p20 pro 145k. A válaszokat köszönöm.

2019. júl. 26. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Specifikusan alig van köztük különbség. A Samsung 1 évvel fiatalabb típus, viszont szerintem a Huawei minőségben jobb!
2019. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
A70 ez nem is kérdés
2019. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kèrdés de én megkérdezlek. Miért? :D
2019. júl. 26. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok. Ugyebár konkrétan egyiket sem neveztem meg ajánlásként, de elmondanám: 4 éve használom ugyanazt a Huawei-t, és bár nagyon elavult, de a mai napig szinte tökéletesen működik, és egyszer sem volt szervizben! Tehát tapasztaltam, hogy a minőség és megbízhatóság tökéletes, egy Huawei-vel még 4-5 évre is simán lehet tervezni! Persze a frissítése akkor már nem valószínű, de telefonálásra, netezésre, és fényképezésre/videózásra még úgy is használható bármelyik telefon!

De! A #2-eshez hasonlóan én is inkább az A70 felé hajlok, mert több szempontból is jobb: nagyobb az akksija, bővíthető a memóriája, jobb a kamerája, van benne rádió, újabb fejlesztésű bluetooth, és mivel bő 1 évvel fiatalabb, idei típus, így nagy eséllyel tovább kap majd frissítést! + nekem például fontos a jó kamera is, és bár az A70-é se valami szuper, de még mindig sokkal jobb, vállalhatóbb képeket csinál, mint a P20 Pro! Bár a Huawei mindig is jó volt kamerában is, de a P20 Pro az egyik, amiben ezt nagyon elrontották (másik a Mate 20 Lite), tökéletesnek hirdetik, de pixelesen nézve eléggé elmosódott!

Nekem is most az említett telefonom egy Huawei Ascend P7, de jövő hónapban veszek új telefont, és pont a Galaxy A70 lesz az, már régen kinéztem!

2019. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a tartalmas összefoglalót. Én csak attól félek hogy a telefon nem fér majd el a zsebemben :D
2019. júl. 27. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!