Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan app, ami nem...

Létezik olyan app, ami nem widgeten/nem csak widgeten, hanem zárolt képernyőn is megjeleníti a dátumot és az időt?

Figyelt kérdés
Anno, amikor bekapcsoltam az androidos telefonom, pontosabban továbbra is zárolt volt, csak "felébresztettem", ki volt irva dátum + idő, azóta törölték az alap szolgáltatást ehhez, és sehol nem találok, csak widgetet. Szóval, amikor bekapcsolom, de nem oldom föl a kódot, látni szeretném a dátumot, időt. Google Play-ben található appot keresek. Sokat próbáltam, egyik sem ilyen. Köszönöm.

2019. júl. 27. 01:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Javítás: irva=írva.
2019. júl. 27. 02:00
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Az összes androidos telefon záróképernyőjén ott van a dátum és az idő. Milyen telefonod van? Valószínűleg elállítottál valamit.
2019. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Akkor másodszorra kérdezem, milyen telefonod van?
2019. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálod kérdező. Ha eddig kitartottál, ezután se írd le a készülék tipusát, rágják csak a kefét.
2019. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
A telefon típusa nélkül nem megyünk semmire, mert nincs olyan, hogy nem mutatja a dátumot. Appot nem fogsz találni a záróképernyőre, mert arra találták ki a záróképernyőt, hogy idegenek ne férjenek hozzá az appokhoz. De tutod mit? Szendvedj csak. Ha nem hiszel azoknak, akik Androidot használnak évek óta, és benne vannak a dolgokban, akkor ne várj segítséget.
2019. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nekem ez fura, ilyen funkciót tud minden telefon, nem igazán értem ezt miért vették volna ki a te telefonodból.

Tényleg jó lenne a telefon típusa.

2019. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Ilyen app NINCS ÉS NEM IS VLLT, NEM IS LESZ


Készülékbeállítás kérdése

Keress olyat témát amelyik kiírja a szükséges adatokat.


Bár egyedi eset a tied, ilyet még nem láttam pedig járt már pár telefon a kezemben....


De látatlanban fogalmam sincs....


Ha most felébreszted a telefont akkor mit látsz a dátum helyett?

2019. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#10! Semmit. A szolgáltatóval és a gyártóval is beszéltem, mert a tabletem is ezt produkálta a kérdésem kiírása óta. Elmondták, hogy náluk megszűnt ez az app, és ez volt rátervezve. Hogy miért törölték, nem magyarázták meg. Ráadásul nem gagyi márka (Asus), nem is olcsó, nem értem, mire volt jó nekik.
2019. aug. 23. 11:26
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Tölts le egyéni lockscreen -t (csak aztán ne csodálkozz, ha megkerülhető vagy lopja az adataid) és azon lesz óra is...


Vagy áruld el végre a készüléked típusát (amitől még semmi bajod nem lesz), hogy tudjuk végre, mivel is állunk szemben.

2019. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Már leírtam, ha nem vennéd észre, s érdekes módon így se tudtok válaszolni. Gratulálok. Mi lenne, ha a kérdésre válaszolna végre valaki? Másra már nem reagálok, szétbarmoltátok. Hasonlókat kívánok nektek is.
2019. aug. 23. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!