Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyan app, ami nem...

Létezik olyan app, ami nem widgeten/nem csak widgeten, hanem zárolt képernyőn is megjeleníti a dátumot és az időt?

Figyelt kérdés
Anno, amikor bekapcsoltam az androidos telefonom, pontosabban továbbra is zárolt volt, csak "felébresztettem", ki volt irva dátum + idő, azóta törölték az alap szolgáltatást ehhez, és sehol nem találok, csak widgetet. Szóval, amikor bekapcsolom, de nem oldom föl a kódot, látni szeretném a dátumot, időt. Google Play-ben található appot keresek. Sokat próbáltam, egyik sem ilyen. Köszönöm.

2019. júl. 27. 01:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%
A zárképernyő beállításaihoz semmi köze a szolgáltatónak. Ez nem szolgáltatás, hanem beállítás kérdése.
2019. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#11 Hiszed te.
2019. aug. 24. 02:15
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal találkoztam már, hogy amikor valaki mintát tett a telefonjára, akkor a minta "bekérésekor" nem mutatta az időt a készülék.


De lehetett neki is olyat csinálni, hogy felébresztéskor ne egyből a feloldó kódot/mintát kérje, hanem csak egy hátteret mutasson, rajta a dátum+idővel.


Egyébként mindhárom szolgáltató különféle márkájú készülékeivel találkozom nap mint nap, de egyiken sincs ilyen, hogy "le lett tiltva/törölve"


Mint már említettem, a dátum/idő kijelzése az NEM szolgáltatás, hanem a telefon egyik funkciója/opciója, amit előfordulhat, hogy ki-be lehet kapcsolni


De olyan NINCS, hogy a szolgáltató ezt bizonyos készülékekből "kiveszi" másokban meg "benne hagyja"



Zárképernyő-beállításoknál érdemes lenne körülnézni

Vagy másik témát, ami a zárképernyőt is megváltoztatja (Egyszer futottam bele egy olyan témába, aminél nem volt kint az óra)

2019. aug. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Doszka! Nincs a beállítások / biztonság pont alatt képernyőzárnál semmi más, csak a minta/jelszó beállítása. Képernyőzár külön van, de ott sincs lehetőség. Ha nem hiszed, amit mondok, meg lehet tekinteni személyesen, különben bárkinek. Képet csatolni nem tudok, talán egyszerűbb lenne, de screenshotot nem csinálok, mert nem szeretném a bizalmas háttérképet kiadni. Patthelyzet.
2019. aug. 24. 09:39
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit írtál, hogy Asus. Azt is zárójelben. Észrevettem.

Viszont a készülék típusát kérdeztük...


De ha nem akarsz segítséget kapni, én aztán biztos nem erőszakolom rád a segítő szándékom...

2019. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Soknak megírtam privát, mégsem jön segítség, mert kiderül, nem értetek hozzá. Akkor minek zargattok, de komolyan. Más dolgotok nincs... Engem aztán nem idegesítetek fel, lehet tovább okoskodni, offolni, unatkozósdit játszani, lexxxxom.
2019. aug. 24. 15:00
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Gratulálok!

A szép stílusoddal elérted, hogy ne akarjak segíteni neked.


Gondolom az offline térben is hasonlóan viselkedsz. Amivel csak annyi a gond, hogy nem mindenki tolerálja...

2019. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
JG7RBJOUC4WF7KGD4ZIK! Nem segítesz, mert nem tudsz, téma lezárva. Ez olyan hely, ahol nem hátráltatjuk a másikat, hanem segítünk, s ha nem akarsz segíteni valakinek, akkor semmi keresnivalód ezen a normális oldalon!
2019. aug. 24. 16:09
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért privátot írsz?

Mellesleg nekem pl pont nem írtál...


Ha van egy kérdésed, amire csak találgatni tudunk mi lehet a baj, akkor ne külön privátban próbálj tanácsot kérni.


Egyébként meg ha sehogy se megy akkor adj neki egy hard resetet vagy cseréld le egy olyan készülékre ami nem törli le magától az órát

2019. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#19 Oké, vegyél nekem pár százezerért, köszi. Majd mondd, mikor érsz rá! A sok adatot meg jegyezd meg* a rengeteg dallal, játékkal, nevekkel, fotókkal, mindennel, aztán hard resetelj, de tedd vissza rá az összes mindent úgy, ahogy rajta volt ;)

*Nincs hova mentenem!

Neked nem írtam? Oh, Istenem, de nagy problémád, hát nincsen mással ellegyél, szerelmem?... Csókollak.

2019. aug. 24. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!