Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelennek meg zárolt...

Miért nem jelennek meg zárolt képernyőn az értesítések? (Huawei P9)

Figyelt kérdés
Már mindenhol beállítottam, alkalmazásnál is meg a telefonon is, de egyszerűen nem jelenik meg így sem...Valami tipp hogy hogyan lehetne? Ujjlenyomatos plusz PIN kódos zárolás van beállítva, de úgy is próbáltam már, ha ezeket kikapcsolom és úgy sem...
2019. júl. 28. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szoktál témákat beállítani? Ha igen, akkor próbáld meg, hogy a zárképernyő témáját visszaállítod az eredetire. Régebben, mikor még Huaweiem volt, én is szenvedtem vele. Nem tudom, hogy végül megtudtam-e oldani, vagy sem, viszont egy próbát megér, hogy más témával működik-e.
2019. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippet, sikerült megcsinálnom azzal, amit mondtál! 😊❤
2019. júl. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!