Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám beállitani, h az...

Hogy tudnám beállitani, h az értesítések megjelenjenek a képernyőzáron? Huawei p8 lite

Figyelt kérdés

Tudja valaki,h h lehet azt megcsinálni,h amikor értesítést kapok valamiről,akkor az megjelenjen a képernyőzároláson?Azaz amikor kapok pl mesengerről üzenetet,akkor h smikor feloldanám a telefonom,ott a zárképernyőn mrgjelenjen h ki üzent honnan,itt gondolok mesengerre,viberre,és h mit írt!Ezt ezen a telefonon be lehet állitani?


Válaszokat előrd köszönöm!



2019. jan. 1. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem P9-em van. Eleinte jelezte a képernyőn az értesítéseket, de többszöri frissítés után már nem, pedig a beállításokban be van jelölve, hogy jelezze képernyőzároláskor is. Most csak felvillan.
2019. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A tesómnak is p9-e van,neki ki is jelzi,de kiváncsi lennék h te hol állitottad be,mert nálam nem ad ki olyan lehetőséget,h bekapcsolhassam a képernyő beállitásokban.
2019. jan. 1. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Alkalmazások és értesítések->Messenger->Értesítések kezelése->Megjelenítés záróképernyőn.


Nekem be van jelölve, mégsem látom.

2019. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És neked huawei p8 lite-od vaan?
2019. jan. 1. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam.
2019. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kah,értem.Köszönöm!
2019. jan. 1. 15:26
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
Nekem nem Huawei mobilom van, de ahhoz, hogy a zárképernyőn megjelenjenwk az üzenetek, nem csak az értesítéseknél vagy az alkalmazásoknál kell ezt beállítani, hanem a biztonsági beállításokban a zárképernyő tulajdonságainál is engedélyezni kell az értesítések megjelenítését.
2019. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm😱😃
2019. jan. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!