Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan telefonos alkalmazásakról, amelyeket addig nem használhatsz, amíg nem értékelted 5 csillagra?

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 06:03
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nincs ilyen alkalmazás.
2019. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

#1: ha kinai a fejleszto, barmire kepes, hogy minel jobb legyen a minositese


Amugy reszemrol egy ilyen app azonnali unistall-t er.

2019. júl. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Semmi sem kötelező.

Aki akarja használja, akinek nem tetszik, az nem használja.

Talán kételyeid vannak ezzel kapcsolatban?

2019. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen.
2019. júl. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam ilyennel - és egy magára kicsit is adó fejlesztő sem írna ilyet -, de ha belefutnék egy hasonlóba, ugyanazzal a lendülettel törölném is.

Nem csak az elvek miatt, de akinek már ilyen trükkökhöz kell folyamodnia, annak a szakmai kompetenciáival kapcsolatban vannak kétségeim.

2019. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint azokról a facebook tartalmakról, amiket először meg kell osztani, mielőtt megnézi az ember. Felejtős.
2019. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha letöltenék valamit, ami hasonlóan reagál, akkor azonnal kényszerbezárás (nekem ez csak egy hosszú gombnyomás) és aztán törlöm a kérdéses appot. És többé a fejlesztő egy alkalmazását sem töltöm le, sőt jelenteném az alkalmazást is.
2019. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!