Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg inkább?

Melyik éri meg inkább?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új telefont iszont nem tudok választani az Iphone 8 plus és az Iphone Xr között. Az oldal ahol néztem őket:

8 plus: 216.000kb

Xr: 220.000kb

Szerintetek melyik éri meg jobban? Esetleg ha valakinek van tapasztalata leírhatja. Nem kérek olyanokat hogy “az Iphone szar vegyél inkább valami mást”...nekem ez a telefon vállt be emiatt is választom ismét ezt a márkát nyilván ha más telefont szeretnék más márkát írtam volna :)


2019. júl. 30. 18:55
 1/4 anonim válasza:
100%

Ez attól függ melyik tetszik jobban kb.


XR: Erősebb, újjabb és FaceID-val működik.

Egy évvel tovább fogja kapni a frissitéseket.


8 Plus: Gyengébb , Régebbi és Újlenyomattal működik.

Ő nagyobb, és kb ugyanolyan felbontású mint az XR


Én az XR-t venném. :)


Itt inkább az hogy melyik tetszik meg hogy melyik biztonsági rendszert szereted.


Remélem segítettem. :)

2019. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Gyengébbet ne úgy értsd hogy nagyon nagy a különbség kb 4 évig ugyanolyan gyors lesz mind2
2019. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 citromfűlevél válasza:

Szerintem még várj vele szeptemberig, mert akkor mindkettőnek lejjebb meg az ára.

A Xr több ideig lesz támogatva mint a 8+. Ha ez esetleg számít.

Menj el a mediamarktba(ha eddig nem tetted) és próbáld ki mind a kettőt.

2019. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Media Marktban már próbáltam mindkettőt de egyszerűen így sem tudok választani. Szeptemberig biztosan nem szeretnk vármi mivel nagyon odavan már a mostani telefonom akkut kéne rajta cserélni és ilyesmik emiatt gondoltam hogy nem költök a régi telefonom javítására hanem inkább lecserélem.
2019. júl. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!