Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Műszakilag és használhatóság...

Pesta49 kérdése:

Műszakilag és használhatóság szempontjából melyik telefon jobb? a Samsung Galaxy A 70 vagy a Huawei P30

Figyelt kérdés
Az ár nem dominál és 5 évre tervezem a vételt. Fiatal gyakorlott ismeretekkel rendelkezők komoly válaszát várom. Köszönöm

2019. júl. 31. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

A70-em van, Huaweit nem ismerem és nem is vennék, főleg most nem, persze attól még jó telefon, de én nem ismerem.

Az A70-nek is van sok hibája és persze minden telefonnak, kinek mi az igénye.

Ami nekem A70-ben tetszik az az, hogy jó az akksija, nem melegszik, gyors töltést tud és van Always on Display funkció, a témákat és az ikonokat külön lehet változtatni, nem fagy le és gyors. Kijelzőjére nem szabad tenni oldalra nyíló tokot, főleg gyárit nem, mert megkarcolja a kijelzőt. Üveglapot, fóliát kijelzőre csak akkor, ha azon keresztül is működik az ujjlenyomat olvasó, mert az a kijelzőbe van építve.

2019. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Processzorban a P30 jó, az A70 gyengébb jóval.. Az A70 0,6 collal nagyobb. A tárhely és a ram ugyanannyi. Színekben gazdagabb a P30. A P30nak sokkal jobb a kamerája minőségben is. Az A70nek nagyobb kapacitású az akkumulátora de viszont elég gyorsan merül. A P30nak kisebb kapacitású az akkumulátora viszont sokkal hosszabb ideig bírja. Ha szeretnél egy jó kamerát jó aksival és kicsit gazdagabb színekkel akkor P30. Nekem a Samsunggal nem volt szerencsém mert sokszor lefagyott pedig akkor 2 hónapja volt nálam. Nekem P10em van de még egyszer sem fagyott le 1 év alatt. Sok szerencsét a döntéshez😊 L/16
2019. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
100%
A P30 egy csúcskategóriás készülék; az A70 egy felső-középkategóriás. A maga nemében mindkettő kiváló -de nem egy súlycsoportban vannak...
2019. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!