Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja egy ilyen telefon?

Döme06 kérdése:

Meddig bírja egy ilyen telefon?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Core Prime

eddig imádom, nagyon jó és könnyű kezelni. Szeptemberben lesz 1 ève hogy kihoztam, arra lennék kiváncsi hogy egy ilyen teló kb meddig lesz használható?



2016. aug. 9. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Orulj neki h kibirta 1evig ez a sz.rszungokra nem jellemzo
2016. aug. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ilyen telefont sosem vennék - ilyen árban, a konkurenseknek ezerszer jobbak vannak.
2016. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Honnan hoztad ki?

Lopott, mi?

2016. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 éve vettem emberek.. megtetszett.. én nem azt kérdeztem hogy megvennéd e vagy sem, hanem hogy meddig bírja. Tökéletesen működik,semmi baj vele egyetlen egyszer sem fagy le, akkor mi a probléma? Az hogy nem egy Iphone-t vettem, vagy mondjuk egy vízállót? Tudjátok semmi értelme azért megvenni az ilyen hogyismondjam "menő" (már akinek) telefonokat, hogy menőzzek vele.. mondjuk nekem az iphone egyáltalán nem jön be. Sőt kifejezetten retardált a kinézete.. ezt 45 ezer forintént vettem. Megteszi nekem, netezni tudok rajta mint az állat, nem lassú, nem fagy le. Műkszik. Akkor mi a gond? Gondolkozzatok mielőtt írtok! Jézus isten ez 2016😂
2016. aug. 9. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez több mindentől függ. Attól, hogy milyen mértékben használod, milyen módon használod, meg a szerencse is sokat számít, hogy mennyire tartós telefont hoztál ki a boltból. Nekem Galaxy S4-em van 3 éve, hibátlanul működik. De volt olyan is, hogy valakinek már az első hét után gondjai voltak vele. Ezért nem lehet ezt megválaszolni, mert a technika ördöge ilyen.
2016. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező - ki beszélt itt iPhone-ről? Csak te, senki más!

"mondjuk egy vízállót" - jajj csak nem te vagy a "Vízálló telefon minek?" kérdező is? Akkor kár egy billentyűt is leütni a kérdésedhez.

2016. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja, hogy te ilyen k#rvaokos vagy...
2016. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát könyörgöm, úgy beszéltek mintha ős règi telefon lenne. Meg ki kérdezte hogy szar telefon vagy nem? Direkt leirtam hogy hibátlan!

#5-ös: Köszi a válaszod én is igy gondolom valakinek adott a szerencse valakinek nem. Nekem például volt Sony J-m is, müködött 2 évig aztán kakukk.. volt akinek 2 hét után szervizbe kellett vinnie.

2016. aug. 9. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj, hogy ha 1, max(!) 1,5-2 évet kibír... Több Samsung eszközöm ennyi ideig bírta, pedig újak voltak...
2016. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!