Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a Samsung...

Mit gondoltok a Samsung Galaxy A70 Telefonról? Mennyire nagy?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Huawei P10 Lite telefonom van és a kiszemeltem egy A70-és. Az érdekelne hogy jelentősen nagyobb-e a telefon? Zavaró lesz? Azért azt se akarom hogy tablet legyen a kezemben :/

2019. aug. 1. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Nekem jelenleg Samsung Galaxy A70-em van, előtte Huawei P9 Lite-om volt, ami méretre ugyanakkora mint a P10 Lite.


Ugye a Huawei P9 Lite 5.2"-es, az A70 6.7". Igazából lehet ez soknak tűnik, de a valóságban nem olyan durva. Elég könnyen meg lehet szokni, én egyedül a billentyűzettel szenvedtem egy darabig, mert nagyon nem állt rá a kezem. A tablet pedig nagyon nem itt kezdődik. :D


De ha nagyon tartasz a méretétől, akkor vegyél esetleg Xiaomit, az A70 árában vannak hasonló tudásúak. Azok egy picit kisebbek. (csak sajnos van, aminek az akkumulátora is kisebb)

2019. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én is Galaxy A70-et tervezek venni a jövő hónapban, és ennyi pénzért amit tud, az egészen elképesztő, ezek mellett szinte már annyira jelentéktelen lesz a mérete...

Na meg arról se feledkezzünk meg, hogy ma már az a trendi, ha a kijelző minél jobban kitölti az előlapot, tehát ugyanakkora telefonnak lehet nagyobb kijelzője is, vagy ami arányaiban nagy magához a telefonhoz képest, így igazából most már inkább az előlap méretét kell nézni, nem a kijelzőét! Összehasonlításul:

P10 Lite : 146.5 x 72 mm előlap (5.2" kijelző)

Galaxy A70 : 164.3 x 76.7 mm előlap (6.7" kijelző)

2019. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettetek :DDD

Természetesen ment a zöld :DD

2019. aug. 1. 16:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne hogy az A70en alapból van üvegefolia ami védi a kijelzőt? Vagy venni kell hozzá külön és ha igen akkor hol és milyet?
2019. aug. 1. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem A70 van, alapból nem volt rajta fólia.

Ha tetetsz rá, akkor meg kell mondani, hogy csak akkor fizeted ki, ha az ujjlenyomat funkció is működik vele, nem mindegyikkel jó, mivel a kijelzőbe van beleépítve az ujjlenyomat olvasó.

2019. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaa értem, rendben köszönöm. Neked van rajta és ha igen milyen?
2019. aug. 1. 19:45
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs, mert eddig oldalra nyíló tok volt, az meg karcolja a kijelzőt és most már nem teszek rá semmit.
2019. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

#1-es válaszoló vagyok.


Az enyémen van üvegfólia, de nem tudom milyen. :D Igazából én evvel sosem nagyon foglalkoztam, hogy konkrétan milyen üvegfólia van a telefonomon. Bemegyek mindig egy telefonos boltba, és ott rakatok rá. Eddig sosem volt problémám az üvegfóliák minőségével, mindegyik megvédte eddig a telefonomon kijelzőjét az ütésektől.

2019. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt, hogy tudták milyet kell rárakni, azért vannak akik értenek hozzá.
2019. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaa értem :D köszönöm
2019. aug. 2. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!