Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefont használtan...

Ha egy telefont használtan vesztek akkor nem zavar, hogy nem ti vagytok az első tulajdonos?

Figyelt kérdés
Ha GSM boltból akkor meg nem is lehet tudni kié volt.

2019. aug. 1. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
nem
2019. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Aki hasznaltan vesz telefont, autot, lakast, vagy barmit, azt nem zavarja, hogy hasznalt. Tudod, ha zavarna, nem hasznaltat, hanem ujat venne. De mivel tisztaban van a tennyel, hogy a hasznalt cuccokat mas (ertsd: nem o maga) mar hasznalta korabban, hiszen ezert nevezik hasznalt cuccnak, ezert nem zavarja.


Eleg kimerito, tartalmas valaszt kaptal?

2019. aug. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem igazából zavarna. Azért nem veszek használtan ki tudja az eredeti tulaj mit nézhetett rajta vagy hányszor verte ki rá a képernyőre.
2019. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi jutott nekem is az eszembe. Vagy, hogy beleejtették Wc-be, esetleg szimplán egy igénytelen cigó volt az előző tulaj.
2019. aug. 2. 05:04
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Véletlenül én is finnyás vagyok, de van egy olyan hülye hobbim, hogy néha zsibvásáron is veszek szimpatikus szerkezeteket, amiben látok fantáziát. Az sem gond, ha szennyezett, fontosabb az állapot.

De azt én utána apró darabokra szedem, az utolsó csavarig és rugóig, a mosható alkatrészeket alaposan átmosom, szükség szerint hipózom is.

Végül szépen összerakom.

Telefont is rendbe lehet tenni, alkoholos átmosás, darabokra szedés, amennyire lehet, illetve életszerű.

2019. aug. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Autó és lakás is más dolog, de telefont sose veszek használtan, csakis újat, az nem olyan drága, amiből az ember ne engedhetné meg magának a "tiszta lappal való indulást"! Amennyi éppen a keretem rá, azon belül nézem a legjobbat, vagy fordítva, ami na szuper, de elérhető árban van, akkor arra gyűjtök! Na meg ki tudja, hogy egy használt telefont előttem ki használta, mennyit, és mire, tehát fennáll a kockázat, hogy bármikor megadhatja magát, és a garancia is kétes, ha nem én vettem újonann, tehát az sem mindegy!
2019. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szoktam használt telefont venni, mert azért egy telefon nem annyira megfizethetetlen, hogy ne teljen egy újra. Mármint már 30 ezerért lehet viszonylag nem rossz telefonokat kapni, szóval ha nincs rá pénzem, akkor inkább veszek egy olcsóbbat, gyengébbet, mintsem egy erősebb, használtat. Igazából engem nem konkrétan az zavarna, hogy nem én vagyok az első tulajdonos, hanem hogy sosem lehet tudni, hogy a telefonnak mi baja van még. Mármint, oké, hogy kipróbálom a telefont, de vannak olyan hibák, amik nem feltétlen szemmel láthatóak. Aztán pedig napok, hetek után jön a felismerés, hogy bizony megjártad. Illetve tényleg, ki tudja, hogy volt-e a WC-ben, vagy máshol... Szóval inkább veszek egy olcsóbb telefont, mintsem egy használt, jobb minőségűt.
2019. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!