Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung touch pen az csak a...

A Samsung touch pen az csak a kijelölt eszközzel működik? Vagy más eszközök is érzékelnék?

Figyelt kérdés

Ez tudom hogy hülye kérdésnek tűnik, de tényleg nem tudom, és nem találtam róla leírást.

Szóval ha vennék egy tollat, az működne más készülékkel is, vagy csak a samsungokkal?

És ha csak a samsungokkal akkor is csak a kijelölt termékkel?

Mondjuk egy S9 tolla működik másik gyártó telójával? Vagy egy másik samsung eszközzel, amihez nem jár toll?

És egy Tablet tolla a telefonnal?


Előre is köszönöm az értelmes hozzászólást.



#Samsung #toch pen
2019. aug. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Vegyél inkább ilyet, ez elvileg mindennel IS működik:

[link]


Én úgy tudom, hogy ezek a tollak úgy vannak megcsinálva, hogy más készülékkel nem működnek.

2019. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Az lenne a célom a tollal hogy digitális rajzokat készithessek, és ezzekel a tollakal (mint amit be linkeltél) nem tudok szép vonalakat húzni.

Ha van olyan toll mint a toch pen, csak nem az, akkor azt valaki belinkelné?

2019. aug. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!