Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik akkor, ha a...

Mi történik akkor, ha a telefon szervizben rontották el a telefonomat?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy S6. Betört a képernyő, de működött rendesen, úgy használtam két hétig. Elvittem szervizbe, kicserélték a touchot, örűltem meg minden. Egy hét után elkezdett furán reagálni a touch. Erősebben kellett nyomnom, néha nem is akart reagálni. Amikor lezártam a telot, majd kinyitottam akkor megint működött pár percig rendesen, utána megint nem akart reagálni. Megjegyezném, hogy ez idő alatt amikor a touchra nem reagált, a fizikai gombok működtek. Hangerő szabályzó gombokra rendesen reagált, home gombra is.

Visszavittem reklamáció cimén. Elfogadták, mondták, hogy megnézik. Tegnap érdeklődtem, azt mondták ahogy leveszik a touchot működik, de amikor felteszik nem reagál. És, hogy ők se tudják mi a baja, de dolgoznak rajta.

Mire számithatok? Illetve mi van akkor, ha nem tudják megjavitani? Engem ér valami kártérités szerű dolog? vagy egyszerűen igy jártam?

Üdv



2018. aug. 9. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd kiderül.
2018. aug. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű kapsz majd egy új telefont.
2018. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma hivtak, hogy kész a telefon. El is mentem érte az üzletbe. Vetettem rá egy pillantást, mert siettem. A touch reagált, örültem minden.

Hazaértem, kiveszem a zsebemből és semmire se reagált... A fizikai gombokon kivűl.

Holnap viszem vissza. Kezd az agyamra menni.

2018. aug. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!