Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni IPHONE 7 128GB RED telefonomat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A készülékről annyit kell tudni hogy második tulajdonos vagyok, 2017-ben lett vásárolva a készülék, nem a saját dobozában, nincsenek meg a papírjai. Telenor függő. Azért látszik rajta az idő nyoma, sajnos az előző tulaj, aki az ismerősöm, nem annyira vigyázott rá, néhány helyen kopott. Szerviz szükséges lenne, rezgőmotorcsere, és lightning csatlakozó cseréje. Ezeken kívül a készülék teljesen jól működik. Az akkumlátor állapota 91%. Viszont nem tudom hogy mennyiért tudnám eladni úgy hogy mindenképpen vigyék el, mert én nem szándékozom erre a készülékre többet költeni, átváltottam androidra az jobban bevált nekem mindig is.

2019. aug. 2. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:
*Nem a saját dobozában kaptam a telefont
2019. aug. 2. 17:41
 2/2 anonim válasza:
Szerintem így doboz/papír nélkül, ráadásul szervizelni is kellene nem sokért, tekintve arra, hogy már két éves, garancia sincs rá én nem venném meg olcsón sem :D tele van a net/face iPhone hirdetéssel. Én beadnám egy GSM be inkább.
2019. aug. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!