Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat ha beviszem a...

A telefonomat ha beviszem a T-mobileba akkor ott meg csinaljak a szoftverfrissitest? Ha igen akkor mennyiert?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S2

2013. aug. 3. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sok mindentől függ. Írnék egy példát! A westendben 3 Tré mobil van, de csak a legalsó metró részen frissítenek szoftvert. Ha garanciális akkor igen, és 0 ft. Ha nem garis, akkor is de akkor pár ezerért. De jobban jársz ha Samsungba viszed, ott garantáltan 1.5 óra alatt megvan és olyan 3500-4000 forint. Ha garis persze ingyenes.
2013. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem frissited le otthon?
2013. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mert nem akarom elrontani a telefonomat.inkabb csinalja meg egy hozzaerto ember.
2013. aug. 3. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban mit lehet elrontani ami egy automatizált folyamat? Csak rá kell kattintani a frissítésre. Ott is kb ennyit fognak csinálni. De ott még az adataid is elvesznek. Persze jópénzért lementik azt is.
2013. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megprobaltam regebben es nem sikerult.
2013. aug. 3. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha garanciális ingyen megcsinálják.
2013. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nemá...

vidd be a campona első emeletén lévő samsung bolta(mindennap nyitva) és ott egy automatán ingyen frissítheted...ha kell segítenek díjmentesen, mindegy, hol vásároltad..


csak samsung legyen..


nem vesznek el az adatok, és is ott frissítettem már kétszer is...

2013. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elvittem a tmobilba mondtak h jojjek vissza egy honap mulva mert amit kiadtak frissitest azt visszavontak mert volt hiba benne
2013. aug. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!