Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont válasszak?...

Milyen okostelefont válasszak? Többi lent

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy szeretnék egy telefont vásárolni. A Samsung Galaxy A70-en gondolkoztam de az nagyon nagy készülék és nekem nincs annyira nagy kezem, de olyan telefont szeretnék ami laggmentesen elfuttaja a nagyobb igényű játékokat is és minimum 1080p 60fps-be vegyen fel videót, szép legyen a kijelzője és 100.000 ft allatt legyen! Ti mit gondoltok? Milyen telefont vásároljak? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. aug. 3. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nemtom, nézz rá a Honor-ra, az most nagyon megy!
2019. aug. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%
Samsung galaxy A40-et vegyél. Sokkal kissebb mint a többi új notch-os telefon, ezen is super amoled kijelző van mint a többin, dual kamera, 8 magos processzor, 4 gb ram, 64 gb tárhely. Legtöbb játék megy rajta. Kb. 70 ezerbe kerül. Szerintem ilyet vegyél.
2019. aug. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Xiaomi Mi A2 sem rossz telefon. Húgomnak ilyen van. Minden játékot vitt eddig. Még soha nem fagyott le, az én Samsung S9 telefonommal ellentétben. Ami pedig a méretet illeti, nekünk semmi bajunk az 5,6 vagy annál nagyobb készülékekkel. Pedig sem nekem, sem húgomnak nincs nagy keze. Ha Samsungot veszel, akkor csak az S vagy az A szériát nézd meg. Tapasztalatból mondom, hogy a többi katasztrófa.
2019. aug. 3. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Csak épp a Galaxy A40 maximum 1080p 30fps videókat tud felvenni, ez figyelmen kívül maradt !

Xiaomi Pocophone F1, ez a tuti telefon: 4K videókat is fel tud venni, 1080p-t pedig nemcsak 60, hanem akár 240fps-ben is, így viszont hang nélkül! Ráadásul az egyik legerősebb hardver van benne: Snapdragon 845 / Adreno 630, tehát szinte akármilyen játékot gond nélkül visz, 100 ezer Ft alatt a létező legerősebb hardver, és már 85 ezer Ft-tól kapható, ár-érték arányban verhetetlen! Erősebb, de kisebb, mint a Galaxy A70, persze a méret akkor is kérdéses, mekkora Neked az ideális.

2019. aug. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!