Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 plus-t megéri venni...

IPhone 7 plus-t megéri venni 2019-ben?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy mennyi ideig bírja a mindennapi átlag hasznalatot.Mennyi ideig lenne még nem idegesítően lassú, hasznalható telefon ár-érték aranyokat félretéve.Esetleg tapasztalatokra is kivancsi lennék azoktól, akik megjelenésük óta hasznalják.

2019. aug. 3. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
iPhone-ból pont a 7 Plus a minimum, ami manapság még megéri!
2019. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
85%
Én pont pár napja vettem és nagyon szeretem de fontos hogy ne online rendeld vagy ha megis akkor pl árukereső emag... vagy olvass mindig utánna de a LEGFONTOSABB LEGYEN GARANCIA!!!
2019. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Továbbra sem éri meg, ahogy az újabbakat sem. (volt 7plusom és itt van a fiókban most is)
2019. aug. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!