Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs hang a telefonomon...

Miért nincs hang a telefonomon és hogy lehet megoldani, hogy legyen? Mi lehet a probléma

Figyelt kérdés

Androidos okostelefonom (Samsung) van. Pár napja azt tapasztaltam, hogy statikus zaj vagy fehér zaj jön a hangszóróból, pedig mindig csak rezgőre állítom. Akkor is, ha nem használom, nem nézek videót, nem nyitok meg oldalakat, csak mondjuk az asztalon pihen. Tegap óta viszont nincs hang, ha visszajön, akkor meg csak a pattogó, kattogó hang jön belőle, illetve egyszer női beszélgetés.

Nincs hang= telefonhívásnál nem hallom a másik felet, sem ő engem, se zene, se videó hangja, az ébresztő és egyéb riasztásoknak sincs hangja. (Ezeknek akkor is kéne, ha le van némítva.) Próbáltam, hogy maximumra tettem a hangot, semmit változás. Nem ejtettem le, nem esett vízbe, de múlt héten igaz, nagy hőség volt, és a szobámban is túl meleg volt. Nem működik a fülhallgató, ha kábelt használok, csakis bluetooth-tal. És nincs kinn a jel, hogy úgy érzékelné, hogy fülhallgatóra van csatlakoztatva.



2019. aug. 3. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos elromlott. Jó hogy ezt írtad ( mármint hogy Samsung )mert pont olyant akartam venni. A TV-m is az és állandóan meghibásodik.
2019. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kikapcs, visszakapcs-on túl vagy? Néha csodát csinál!
2019. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam, amit a különféle Samsung-os oldalakon írtak. Ebből új telefon lesz, amit sajnálok, mert másfél éve használom, és szerettem ezt a telefont.
2019. aug. 5. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!