Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jó? Az érinthet...

Melyik telefon jó? Az érinthető képernyős vagy a hagyoményos?

Figyelt kérdés
Félek, hogy az érinthetős telefonok hamar megadják magukat, és drága a szervizelés.
2010. júl. 12. 13:05
 1/9 anonim válasza:

én az érintős telefonra szavazok..:)

Régebben nekem is hagyományos telefonom volt(nem mondom a márkáját,de azt mondták,h nagyon jó kis telefon stb..)

Erre fél év után elkezdet szarakodni,és vihettem mindig szervizbe stb..

Most kaptam egy érintőset,és teljes mértékbe megvagyok vele elégedve.

2010. júl. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van egy alapigazság, az pedig az, hogy minél összetettebb, és minél sokoldalúbb egy telefon annál több a hibalehetőség. Ez tény.

De ez nem minden, mivel ott a gyártási vagy az összeszerelési minőség, a tervezés, hogy mekkora élettartamra tervezték (van hogy direkt 1-2 évre terveznek valamit, hogy aztán újat vehess). Ezeket mindet figyelembe kell venni. Szóval elvileg jogos a félelemed miszerint az érintőképernyősök hamarabb megadják magukat, de azért ez nem ilyen egyszerű, mert simán tovább bírhatja egy jobban összerakott érintős, mint egy sz@rul kivitelezett nyomógombos. Márkától, árkategóriától, kiviteltől is függ. Vagy hogy éppen az a széria mennyire jó.


Nekem volt már minden létező kivitelű, de az az egy biztos, az érintőképernyős még mindig jobb, mint a kinyithatós. xD Azok tényleg hamar besz@rnak. Most egy sima nyomógombosom van és egyáltalán nem vágyom vissza az érintőképernyősre.

2010. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érintőkijelzősből kizárólag iPhone-t, Nokia-t és a SonyEricsson felsőkategóriás termékeit szabad megvenni.

Az összes többinek borzasztóan rossz a kezelhetősége.

A helyedben hagyományos telefont vennék.

2010. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem már volt mindenféle telefonom,hagyományoson belül is sima klasszikus,kinyithatós,felcsúsztathatós.

és persze érintőképernyős is.

ezek mind nokiák,sonyericssonok és samsungok voltak.

hagyományoson belül szerintem a felcsúsztathatós a legjobb,azon belül is a sonyericsson.

most érintőképernyősöm van,samsung diva,amit mindenki csak szid,hogy lassú,és nem tud semmit.egyáltalán nem lassú,teljesen normális telefon,nagyon sokat nyomkodom,és jól bírja.

igazából ez egy nehéz kérdés,mert mindkettő telefon jó,csak ajánlani tudom mindkét fajtát.

talán abban van valami,hogy az érintőképernyős hamarabb tönkremegy(nálam idáig semmi hiba nem volt).

hogy milyet választasz,az tőled is függ,mert te tudod,mennyit akarsz rászánni,mik az elvárásaid.

24/N

2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nekem volt már minden létező kivitelű, de az az egy biztos, az érintőképernyős még mindig jobb, mint a kinyithatós. xD Azok tényleg hamar besz@rnak. "


4. éve használom ugyanazt a kinyitós telefont, 1x volt szervízben (a töltője miatt, véletlen ráfeküdtem és a forrasztás megadta magát)

2010. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még egy kérdés, Ha választani tudtok, Samsung Lafluer vagy Nokia X3. У kettő közt vacilálok.
2010. júl. 12. 17:05
 7/9 anonim ***** válasza:

15.57-es válaszoló!

Akkor lehet hogy csak én fogtam ki. Nekem kettő kinyithatósom is volt, az egyik 2 hónapot, a másik 3.5 hónapot bírt ki. Ezért írtam azt, amit. Soha többet nem veszek kinyithatóst.

2010. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem meg ez az első kinyithatós és nagyon bírja (kopp-kopp), de az is lehet hogy én fogtam ki egy jó szériát :D
2010. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Első válaszoló vagyok,és nekem samsung 5230 la fleur telcsim van:)

Nekem nagyon tetszik,és jó is:D

Én a helyedbe azt venném.

2010. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!