Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan szerezhetném meg a...

Honnan szerezhetném meg a snapchat jelszavam?

Figyelt kérdés
volt egy telefonom amiről csináltam a snapchat fiókom régen, azóta lett egy másik amin ugyanazt a fiókot használtam szóval akkor még betudtam lépni. az a telefonom tönkre ment, lett egy új és nem tudom se a jelszavam, se azt hogy milyen e mail címmel regisztráltam. ilyenkor mit lehet csinálni?

2019. aug. 5. 13:14
 1/3 A kérdező kommentje:
egyedül a felhasználó nevemet tudom
2019. aug. 5. 13:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Abbahagyni más fiókjának feltörési kísérletét. Túl sok az elfelejtés: a A jelszó, az email.

Olyan sok email címe nincs az embernek, végig kell próbálgatni. Persze akkor jönne az, hogy véletlenül elfelejtődött az email fiókok jelszava is.

Ha ez más fiókja: biztonságban van.

Ha a tiéd volt valaha: buktad.


Ennyi.

2019. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem akarom senkiét feltörni. ez az enyém. és mi van akkor ha elviszem telefonszervízbe és megcsinálják? akkor ugye betudok lépni a snapembe mert nem léptem ki, akkor ott úgy hogy be vagyok jelentkezve megtudom változtatni a jelszót?
2019. aug. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!