Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni a...

Miért nem tudom letölteni a Messenger appot?

Figyelt kérdés

Huawei p8 lite-om van, lassú volt és visszaállítottam a gyári beállításokat. Mindent le tudtam tölteni rendesen. Snapchat, Instagram stb... egyedül a Messengert nem engedi. A lite verzió pedig nagyon nem tetszik. Vagy esetleg, ha azon be lehet állítani a fekete funkciót, akkor megbékélek vele. (Sokkal szemkímélőbb, ezért tetszik!) Tudnátok segíteni ebben?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ír ki?
2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már olyan, hogy egy-egy app nem akart letölteni. Vagyis, amikor rámentem a letöltésre, akkor ugye kiírja, hogy letöltés, de végül nem kezdi el soha letölteni. Nekem egy idő után megszokott javulni. Szóval lehet neked is meg fog javulni. Vagyis tényleg attól függ, hogy mit ír ki? Ha hasonló eset, mint ami nálam volt, akkor nem kell aggódnod, majd megjavul. Gondolom újraindítani már próbáltad, de ha nem, akkor egy próbát megér.
2019. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi használhatót nem ír ki. Csak annyit, hogy nem sikerült letölteni. Megpróbáltam kijelentkezni a google fiókomból, az sem jött össze. Újra szinkronizáltam szintén a fiókot, az sem segített. Frissíteni akartam az androidot, nincs elérhető frissítés. Újraindítottam a telót, kikapcsoltam, majd bekapcsoltam de semmi. A Play Áruházas fiókkal is csináltam mindent, de semmi. Megint újratelepíteni nem fogom, nem látom értelmét. Most netről leszedtem, nem play áruházon keresztül. úgy lejött, viszont elavult és frissíteni kell. Rámegyek a frissítésre, a olay áruházat adja ki és nem fogadja el a frissítést. "A(z) Messenger alkalmazás nem telepíthető" Ez az üzenet.
2019. júl. 21. 11:52
 4/4 anonim válasza:

Ha jól látom, ez egy 2017-es telefon. Durva lenne, ha nem menne rá fel a legújabb messenger, de ezeknél simán megeshet.

Nálam is csinálta ezt 2 éves tablettel. Csak a lite verzió ment rá fel. Előtte egy régebbi messengert tettem fel, csak elkezdett vinnyogni azzal is, hogy elavult verzió...

2019. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!