Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lecserélni Huawei...

Érdemes lecserélni Huawei mate 10 pro-t?

Figyelt kérdés

tökéletesen elég mindenre igazából, nem játszok.. viszont évente cserélgetem a telefonjaimat, használtan veszem és adom őket, hogy ne bukjak sokat rajtuk.

Viszont ez a teló teljes mértékben kiszolgál.. Talán egy mate 20 pro érdekelne, de ott meg lutri a kijelző. Szerintetek?



2019. aug. 5. 17:36
 1/3 Mr. V. ***** válasza:
100%

Ami tökéletes, azt miért cserélnéd le?

Én 2 éve még a több, mint 10 éves sima GSM telefonomat használtam, mert annyira meg voltam elégedve vele... csak már aksit nem lehet kapni hozzá és buherálni meg nem lehet, mert a hátlap az aksi.


Szóval lehet szebb, lehet jobb, de ha valami bevált, akkor maradj mellette!

2019. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne cseréld le. Én már sok dolognál jártam úgy (nem feltétlen telefon), hogy ugye meg volt a bevált dolog, ami jó volt, viszont ugye akartam egy kis újítást. Na, aztán a következő amit megvettem, azt természetesen rosszabb volt mint az előző, nem szerettem meg annyira. Szóval szerintem ha meg van az, ami jó, és szereted, akkor csak azért, hogy ne bukj sokat rajta, ne cseréld le. Pláne, hogy nem tetszik neked a Mate 20 Pro kijelzője, de ugye a Mate 10 Pro-val nincs ilyen problémád.
2019. aug. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Mate 10pro még meg fogja kapni az Android 10-est, de ha újabb telót akarsz, cseréld le egy P30pro-ra.
2019. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!