Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék egy huawei p20...

Hogyan tudnék egy huawei p20 lite új rendszer telepíteni?

Figyelt kérdés
huawei p20 lite mobiltelefonom van, ujra kellett telepítenem virus fertőzés után. Hard rezetet kapott, utána hiába indul a setup nem megy végig. Számítógépről, hogy lehetne új firmware-t telepíteni rá ? Kérem valaki tudna segíteni? Köszönöm előre is!

2019. aug. 6. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Előbb talán érzékeltesd, hogy mit csinál pontosan!

Tudod, mint amikor egy Windows fórumon is bedobják:

Hibaüzenetem van!

De könyörgöm, milyen hibaüzenet?

2019. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hardreset után alaphelyzetbe állt a telefon. Bekapcsolás utána jön az alap EMUI telepítő, beállítás varázsló. Pl google fiók hozzáadás, wifi be állítás stb.. Minden befejeződik be kellene adni a menüt, de nem adja be hanem ujra indul a telepítő. Telepítőből nem megy tovább.
2019. aug. 6. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, de nekem nem volt hozzá türelmem. Egy szervizes ismerősöm fillérekért megcsinálta 10 perc alatt. Azóta semmi gixer vele.
2019. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!