Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítene nekem custom...

Valaki segítene nekem custom romot telepíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy kell,de jó lenne rá tenni egyet,illetve azt se tudom honnan kell ezeket letölteni,vagy,hogy mi kell ehez,gyáti romoz tettem már vissza telóra,de custom romot még soha.Szóval jó lenne,ha valaki lépésről lépésre elmagyarázná,hogy,hogy kell,hogy mi kell hozzá,és melyik verzió most a legjobb.A válaszokat köszönöm.

2017. márc. 11. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
xda-developers fórumon minden le van írva, többször, szájbarágósan. Vagy keress magyar fórumokat, pl. Mobilarénán. Senki se fogja neked külön lepöntyögni azt, amit már tucatszor leírtak, csak rá kéne keresni.
2017. márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!