Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia 10 illetve 10 Plusról?

Figyelt kérdés
Jelenlegi Sony Xperia M4 Aquámat tervezem lecserélni, és mivel ez előtt is Sonym volt (Xperia J), és nekem nem volt, és nincs velük semmi bajom ezért nem érzem szükségét, hogy márkát váltsak. Az lenne a kérdésem hogy milyen ezekkel a telefonokkal együtt élni nap mint nap (gondolok itt pl. a 21:9-es képernyőre), és hogy tényleg annyira rosszak mint mondják őket a tesztekben (főleg a mobilarénánál)? Böngészés mellett, közösségi oldalakat illetve pár játékot futtatnék rajta pl.: brawl stars, pugb stb, és itt a kérdés, hogy ezeket zökkenőmentesen elviszi-e? Főként a 10 Plus érdekel, de szívesen olvasom a tapasztalatokat a 10-zel kapcsolatban is. Egyébként számomra kinézetre meggyőzők azok különösen plusz pont hogy nincsen notch-uk és a kávák se nagyon zavarnak. Azoknak az embereknek a véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg ezeket az eszközöket használják, nem pedig azokéra akik a számok alapján ítélkeznek vagy a boltban nyomkodták őket max 10 percet, mert ennyi tapasztalatom már nekem is volt velük.

#telefon #Xperia #Sony #sony xperia 10 #sony xperia 10 plus
2019. aug. 7. 00:32
 1/5 anonim válasza:
Nekem is Sony telefonom van de én biztosan nem veszek sonyt mindig ugyan azok a gondok vele.
2019. aug. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Még az Xperia Z magasságában én is sonys voltam, de azóta sajnos erősen romlott az ár-érték viszonyuk.

Nem rosszak, de azért a pénzért mindig van a piacon jobb.

És bizony a szoftverfrissítések terén állandóan nagyon le vannak maradva, ugyanúgy, mint a rendszer-optimalizálásban.

Szerintem jövőre vagy feltámadnak a telefon-kamera részlegük feljavítása révén (a fényképezőgépes és telefonos divíziójuk közös vezetést kapott), vagy le is állítják a telefonos irányukat.


Egyébként az Xperia 10 hardverre és meglepő módon árra is korrektnek tűnik, bár a 64 GB belső tárhely és a 3000 mAh akku elég szűkre szabott.

2019. aug. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az életbe nem vennék újra Sony telefont, épp elég volt az SL, a Z, és a Z1 Compact. Ezt a hármat is azért vettem meg, mert előtte nagyon nagy Sony Ericsson imádó voltam, és próbáltam a Sonynak több esélyt is adni, hiába. Ezen felül borzasztóan túlárazottak.
2019. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wadmalac, szóval szerinted ha én még mindig sonys vagyok akkor nekem megérheti e kettő közül valamelyik és nyugodtan megvehetem őket mert annyira nem rosszak vagy ha már vártam ennyit akkor már inkább várjam meg az új középkategóriát (olyat hírt olvastam hogy szeptemberben mutatja be a 20/20 Plust)? Egyébként nekem nem probléma a 64 GB jelenleg 8 GB-ból gazdálkodom illetve a kis akku se probléma, sonysként már hozzászoktam.
2019. aug. 10. 18:22
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Én spec várnék még az új bemutatóra.

Nem érzem reális döntésnek a mostani csúcskategóriás sonyt, mert tényleg csak a márkajelért adod ki azt a kupac pénzt, amiért más gyártótól többet, jobbat kapsz.

2019. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!