Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek, ha a Sony PC...

Mit tegyek, ha a Sony PC Companion nem ismeri fel a Sony Xperia S-t (LT26i)?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nemrég (kb. 2 hete) vettem Kínából egy felújított Sony Xperia S-t amit 4.0.4-es Androiddal kaptam meg úgy, hogy volt rá 4.1.2-es rendszerfrissítés is (aki azon lovagolna, hogy minek vesz manapság valaki egy 6 éves telefont annak üzenem, hogy szinte ingyen volt, másrészt meg mindig is tetszett az S meg úgy szinte minden akkori Sony és egyáltalán nem bántam meg a vételt, mert zseniális telefon)!!!! Szóval összekapcsoltam a laptoppal, de a PC Companion nem ismerte fel ugyanúgy ahogy a Magyarországon vett 2013-as Sony Xperia J-met sem. Letöltöttem régebbi PC Companionokat (nem mindet, ami az oldalon volt) és azok felismerték, de azt írták ki, hogy ez (4.0.4) a lehető legújabb rendszer, ami elérhető a telefonra. De ez nem igaz, mert beírtam a telefon IMEI számát a Sony oldalán, és ott is azt hozta ki az oldal, hogy a 4.1-es a lehető legújabb rendszer. Nagyon fontos lenne, hogy feltudjam tenni a 4.1.2-es rendszert, mert nagyon sok alkalmazást/játékot csak 4.1-es Androidtól lehet letölteni. Remélem, tudtok segíteni abban, hogy végre felkerül rá a 4.1.2-es rendszer. A válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. jún. 24. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az újabb verziók azért nem ismerik fel, mert ez egy 7 éves telefon, és nincs hozzá támogatás. És azért nem tudod letölteni a hivatalos 4.1-et, mert nincs honnan, a régi companion nem tudja neked megszerezni. Az egyetlen megoldás, hogy magad telepíted fel a 4.1-et, viszont ebben már nem tudok segíteni. Nézz utána telefonos fórumokban, facebookos csoportokban.
2019. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget! Esetleg tudsz olyan oldalt mondani, ahol le tudom a tölteni a hivatalos Sony 4.1.2-es Android rendszert?
2019. jún. 28. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!