Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhoneba melyik telefon a...

IPhoneba melyik telefon a legjobb?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 21:10
 1/9 A kérdező kommentje:
iPhone*
2019. aug. 7. 21:11
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A het zenes, szines kijelzos.
2019. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az 512 gigás iPhone XS Max a csúcs, az eddigi legjobb iPhone, persze ennek az ára is ennek a legdrágább, 428 ezer Ft-tól indul!
2019. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
a legujabb???
2019. aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
iPhone XS-t használva egy nagy csalódás. Fagyott már le a kezemben, ott keresgéltem, hogy hogyan lehet resetelni. Lassult már be úgy hogy szinte használhatatlan lett, újra kellett indítani. És volt néhány érdekes dolog. Az már régmúlt, hogy megbízható, vagy tökéletes rendszer. Nem jó itt már egyik sem. Legutóbb a géppel se akart megfelelően kommunikálni, gyári beállításokba kellett rakni az iphone-t utána még az itunessal is vacakolni. Esküszöm, hogy kínlódás az egész rendszer. Nevetséges. Az ára pedig az egekben, csak nem értem a miértjét. Szép képet csinál meg ilyenek, alapjáraton nem lenne vele baj, csak közel sem jobb egy androidos vetélytársánál szerintem legalábbis. Nagyon meggyűlöltem :/
2019. aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én 8 Plust szeretnék majd venni szeptemberben, ha kijönnek az újak, abban reménykedem, lejjebb megy az ára. Nagyon szép telefon, szép kijelző, kellően nagy, home button, klasszikus dizájn. Tény, hogy az üveg hátlap könnyen betörhet, ráadásul elvileg nehéz a fogása. Most 6 plust használok és már ezzel is embereket lehetne leütni :/. Legszívesebben 7 Plust vennék, de az már elég régi és nekem legalább 4-5 évre kéne. Bár ha már nem kap frissítést, akkor sem áll meg az élet, nem lesz használhatatlan. Az új készülékek elég olyan földönkívüli kategória, mintha nem is iPhone-ok lennének, a kijelző pláne, na meg az áraik...
2019. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 válaszoló: Milyen árba van most a 8+?
2019. aug. 9. 22:24
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 tárgytalan már megtaláltam :)
2019. aug. 9. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy külföldi ismerőssel kéne megvetetni iPhone-t, ha nem használtan akarod, ott nincs rajta annyi áfa és olcsóbb is, még ha eredetiben veszed akkor is...Itthon irdatlanul drágák, ha szolgáltatósan veszed pláne...
2019. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!